Sarıkaya Belediye Başkan Adayı Av. Ömer Açıkel, 31 Mart yerel seçimler için çalışmlarını sürdürüyor. Açıkel, karargah toplantıları her geçen gün dolup taşıyor.
Açıkel'e ilgi duygulandırıyor

Açıkel, Sarıkayalı hemşerilerini her gün karargahta ağırlıyor.

Aday Açıkel, karagahta ağırlayarak projelerinden ve çalışmalarından bahsederek, vatandaşın talebini dinliyor. Sarıkaya halkının istekleri üzerine projeler yaptıklarını ve sosyal belediyecilik anlayışını geliştireceklerini dile getiriyor.

Açıkel: "Sarıkaya halkının isteklerine ccevap vermek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Bizlere 5 yıllık bir görev emanet ettiniz. Bizler elimizden geldiğince sizler için çalıştık. Ben ve ekibim Sarıkaya için ve Sarıkaya'nın refahı için projelerimiz hazır. Bizlerin 5 yıllık çalışma sürecinde sizler bizlere hep destek oldunuz. Dua ettiniz yanımızda oldunuz. Bizler bundan sonra ki süreçte daha sosyal bir ilçe olmak için sizlerden dua ve destek bekliyoruz" dedi.

Açıkel, karargahta Sarıkayalı kadınlar için bir toplantı düzenledi. Toplantı saatinin 19:30 olarak belirleyen Açıkel salonun 18:00'da dolmasıkarşında duygularını gizleyemedi. Açıkel: "Toplantımıza kadınlan hanım kardeşlerim erken saatlerde işinizi gücünüzü bırakıp beni desteklemek dinlemek için buraya gelişiniz beni oldukça duygulandırdı. Ben burada sizin dualarınız ve destekleriniz sayesinde buradayım. Siz hanım kardeşlerimiz için projelerimiz hazır. Sosyal hayatta olsun diğer şekilde olsun artık sizlerde rahat edeceksiniz. Desteklerinizi bekliyorum" dedi

Yorumlar