Sezon hazırlıklarını Afyon’da sürdüren Yozgatspor 1959 FK kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Afyon kampına iki yeni transfer daha

Afyon kampında yapılan hazırlık karşılaşmaları sonrasında teknik heyetin raporu doğrultusunda transferlere hız verildi.
Karşıyaka kulübü ile yapılan hazırlık karşılaşması sonucunda transfer gereken bölgelerin netleşmesiyle kırmızı siyahlı yönetimde transfer hareketleri başladı. Önceki gün kendilerini kırmızı siyahlı renklere bağlayan sözleşmelere imza atan İsveç’in Zenith takımında forma giyen genç orta saha Muhammedül Emin Koçak ve deneyimli kaleci Göksal Özkara Afyon kampında devam eden çalışmalara katıldı. Öte yandan kırmızı siyahlı yönetimin transfer çalışmalarının aralıksız devam ettiği öğrenilirken takıma katkı sağlayacak bir stoper, bir orta saha ve bir forvet ile prensipte anlaştığı, oyuncuların en kısa sürede Afyon kampına katılacağı ve bunun ardından futbolcuların isimlerinin açıklanacağı öğrenildi.
Muhammedül Emin Koçak, genç orta saha oyuncusu orta saha ve Önlibero Mevkii’nde oynayabiliyor. 1.86 m boyunda olan Koçak, 19 yaşında ve hem sağ hem sol ayağını etkili kullanabiliyor.
Göksal Özkara , deneyimli kaleci 28 yaşında olup 1.92 m boyundadır. Kariyerinde Muğlaspor, Kızılcabölükspor, Tekden Denizlispor, Hatayspor ve Ankara Adliyespor kalecilik görevini alan Özkara TFF 3.Lige hakim bir oyuncu.

 

Yorumlar