AK Parti Merkez İlçe teşkilatında Ahmet Gökhan başkanlığında yeni yönetim belirlendi
AK HEDEF 2023!

SEVİLAY KAYAASLAN
AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, oluşturduğunu yönetimini bir basın toplantısı düzenleyerek tanıttı.
AK Parti Merkez ilçe yönetimi belirlendi. Ahmet Gökhan başkanlığında oluşturulan yönetimde 30 asil 15 yedek olmak üzere 45 isim yer aldı. Geçmiş yönetimde Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı olarak görev yapan Şükrü Yalman, Gökhan’ın da yönetiminde de yer alırken, geçmiş dönemlerde il ve ilçe yönetimlerinde bulunan bir çok isimde yeniden teşkilat içerisinde görevlendirildi.
AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, AK Parti’de eski veya yeni diye bir kavram olmadığını belirterek, uzun ve detaylı istişareler neticesinde eğitimi, tecrübesi, bilgi ve birikim düzeyi yüksek aynı zamanda da heyecanı ve gençliği içerisinde barındıran bir ekip oluşturduklarını söyledi.
AK Parti Merkez İlçe yönetimi görevine başladı. Kürşat Kılıç’ın istifasının ardından genel merkez tarafından atanan Ahmet Gökhan yeni yönetimini oluşturdu.
Yönetim oluşturuldu
AK Parti Yozgat Merkez ilçe Başkanı Gökhan, göreve atandığından sonra yaptığı çalışmalar sonucunda yönetim kurulunu oluşturduklarını aktardı. Merkez ilçe başkanlığı görevinin kendisine tevdi edildiğinin altını çizen Gökhan, daha sonra çalışmalara başladıklarını dile getirdi.
Yönetim kurulunda görev alanlarla birlik, beraberlik ruhu içerisinde teşkilat çalışmaları içerisinde olacaklarını belirten Gökhan, aynı hedef için omuz omuza vereceklerine değindi.
Gökhan, “2023 seçimleri öncesinde çıktığımız bu meşakkatli ve zorlu yolculukta oluşturacağımız yönetim çok önem taşımaktaydı. Uzun ve detaylı istişareler neticesinde eğitimi, tecrübe, bilgi ve birikim düzeyi yüksek aynı zamanda da heyecanı ve gençliği içerisinde barındıran bir ekibi oluşturmanın gayreti içerisinde olduk. AK Parti’de eski, yeni yoktur. Bizler için tüm teşkilat mensuplarımız aynı derecede kıymetlidir. Hiçbir ayrım yapmadan, kimseyi incitmeden, kırmadan, dargınlık veya küskünlük oluşturacak bir ortama müsaade etmeden yönetimimizi oluşturmanın da çabası içerisinde olduk. Listeye giremeyen herkes bizim kardeşimizdir, arkadaşımızdır. Gönül birliği ile omuz omuza çalışarak 2023 hedeflerine zaferle ulaşacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.
Başer başarı diledi
Ak Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer, merkez ilçe başkanlığına atanan Ahmet Gökhan’ın teşkilat yönetimini oluşturduğunu söyledi. İl Başkanı Başer, merkez ilçe yönetiminin genel merkez tarafından onaylandığının altını çizerek, yeni yönetimin çalışmalara bir an evvel başlayacağını ifade etti.
İl Başkanı Başer, “Merkez ilçemize atanan çok değerli kardeşlerimize Cenabı Allah’tan hayırlı olsun diliyorum. 2023 seçimlerine giderken tüm arkadaşlarımızın diğer kademelerimiz gibi çok çalışacaklarına ben inanıyorum Ak Parti 2023 seçimlerinin inşallah zaferle neticelendirecek bu zaferde sizlerinde katkınız ve emeğiniz oldukça fazla olacaktır bugünden itibaren inşallah hepinize ayrı ayrı hayırlı olsun diyorum cenabı Allah’tan başarılar diliyorum” diye konuştu.
Yönetim tanıtıldı
Ahmet Gökhan İş insanı, Alp Sinan Ertürk Mali Müşavir, Ayşe Tuğba Şahin Ev Hanımı, Belkız Merve Şimşek Sosyolog, Betül Kaplan Büro Yöneticisi, Derya Altıntaş İşletme, Elmas Neslihan UyarAvukat, Emrah Öcal İş İnsanı, Emre Karataş İş İnsanı, Eray Yıldırım İş İnsanı, Erdoğan Uslukılıç Emekli, Halil Koçak Emekli, Hasan Susam Esnaf, Hasan Tok Avukat, İbrahim Öcal Esnaf, İsmail Bekdemir Esnaf, Mehmet Akbulut Mimar, Mehmet Erkoç Üretim uzmanı, Mehmet Yılmaz İş İnsanı, Mesud Tekbaş Bilgisayar Mühendisi, Orhan Ekinci Esnaf, Osman Yeşer Emekli, Sabahattin Nemli İş İnsanı, Samet Arslan İş İnsanı, Şükrü Yalman Muhasebeci, Ümüt Taşdan İş İnsanı, Yahya Bolat İş İnsanı, Yasemin Ümüt Ev hanımı, Yaşar Gülmez İş İnsanı, Zahide Yazan Ev hanımı

Yorumlar