Kırmızı Siyahlı ekip lig mücadelesinde Altındağ Belediye Spor ile Çubuk İlçe Stadyumu’nda karşılaşacağı maç öncesi son antrenmanını bugün gerçekleştirerek 14.00’da Ankara’ya hareket etti.
Ankara deplasmanında hedef 3 puan

TFF 3’ncü Lig 3’ncü Grup’ta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK 6. Hafta mücadelesinde Altındağ Belediyespor ile karşı karşıya gelecek.
ALTINDAĞ HAZIRLIKLARI TAMAM
Temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK TFF 3. Lig 3. Grup’ta 6. Hafta mücadelesinde Altındağ Belediyespor ile karşı karşıya gelecek. Çubuk İlçe Stadyumu’nda oynanacak mücadele öncesi hafta içinde çalışmalarını sürdüren temsilcimiz bugün sabah saatlerinde gerçekleştirdiği son antrenman sonrası Ankara’ya hareket etti. Kart cezalısı ve sakat oyuncusu bulunmayan temsilcimiz Ankara temsilcisi karşısında tam kadro sahada olacak. Ankara Büyük Otel’de konaklayacak olan takımımız burada maç saatini bekleyecek. Kırmızı siyahlılar ligin başlangıcından bu zamana kadar ki süreçte aldıkları 5 puanın üzerine puan veya puanlar koymak üzere sahaya çıkacak.
TUNCER DÜDÜK ÇALACAK
Çubuk İlçe Stadyumu’nda bugün saat: 15.00’da başlayacak mücadelenin hakemleri ise belli oldu. Zorlu mücadelede Karabük Bölgesi hakemlerinden Taner Tuncer düdük çalacakken yardımcılıklarını, Kayseri Bölgesi’nden Hacı Mehmet Ekmekyermez, Kırşehir Bölgesi’nden Abdurrahman Atabay yapacak. Maçın dördüncü hakemi Mücahit Karakurt ise Zonguldak Bölgesi hakemlerinden. Mücadelede Murat Esenlik gözlemci olarak görev alacak. 2 temsilcinin bulunacağı mücadele de Ferzende Emre ve Hüseyin Demir temsilcilik görevini yürütecekler.

Yorumlar