Anneler Günü Programı Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin öğretmen ve öğrencileriyle birlikte hazırlamış oldukları etkinliklerle İl Kültür Müdürlüğü Konferans Salonunda kutlandı.
Anneler Günü'ne yakışır kutlama!

Programın açılış konuşmasını yapan Okul Müdürümüz Elif Tümgan misafirleri selamlayarak tüm annelerimizin anneler gününü kutladı.
Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı yapan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yazıcı. vatanımızın ve geleceğimizin bekçilerinin hamisi saygı değer annelerimiz diyerek sözlerine başladı.

Herkes dünyaya farklı bir sevgiyle, merhametle bakabilir ama annenin bakışı, engin sevgisi ve merhameti bambaşka bir kuşatıcılığa sahiptir. Annelerimizin bir başka özelliği ise yeryüzünün imar süre" dedi.

Bu kutsal görevi yürüten annelerimizin hakkının asla ödenmeyeceğini dile getiren Müdürü başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyorum direyerek konuşmasına son verdi. Program anasınıfı öğrencilerinin dans gösterileri, şiir, kompozisyon ve sokak röportajlarının gösterimiyle devam ederken misafirlerle karşılıklı yapılan eğlenceli sunum ve tiyatro gösterisi eşliğinde sona erdi. Programda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Yorumlar