Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde Yozgatlılarla buluştu.
BAHÇELİ YOZGATLILARLA BULUŞTU

MHP Lideri Yozgatlılara hitaben yaptığı konuşmasında il, ilçe ve beldelerde ki belediye başkan adaylarını halka emanet ederken, Yozgatlılardan adaylarına destek istedi.
"YOZGAT’IN İRADE VE DESTEĞİNE TALİBİZ"
31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde sizlerin huzurundayız diyen Bahçeli," Yozgat’ın irade ve desteğine talibiz. Yozgat denildi mi akıllara hep MHP gelir. Yozgatlı denildi mi, gönüllere hep Milliyetçi-Ülkücü Hareket düşer. Yozgatlı isterse zoru başarır, sorunları tertemiz vicdanıyla çözer. Artık Yozgat’ın MHP’yle buluşma, tam bir kucaklaşma zamanı gelmiştir. Gelin el ele verelim, eski dönemlerdeki gibi tek yumruk olalım. Gelin sırt sırta verelim, Yozgat’ın makus talihini değiştirelim. Gelin söz birliği yapalım, güç birliği yapalım, Yozgat’a sahip çıkalım. Aziz Yozgatlılar, soruyorum sizlere: Buna var mısınız? 31 Mart’ta sandığa gidecek misiniz? Yozgat’ın büyümesine, gelişmesine, kronik sorunlarından kurtuluşuna destek verecek misiniz? Bu defa şehremini olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin değerli adaylarını il merkezinden ilçelere kadar yetkilendirecek misiniz? " şeklinde konuştu.
"TÜM ADAYLARIMIZDAN MÜJDELİ HABER BEKLİYORUM"
Yozgat Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir'i Yozgatlılara emanet eden Bahçeli ilçe adaylarını da tek tek isimleri ile tanıttı. Bahçeli,"Akdağmadeni Belediye Başkan Adayımız Sayın Nezih Yalçın, Aydıncık Belediye Başkan Adayımız Sayın Selahattin Özdemir, Boğazlıyan Belediye Başkan Adayımız Sayın İbrahim Tamer, Çandır Belediye Başkan Adayımız Sayın Mehmet Emin Murat, Çayıralan Belediye Başkan Adayımız Sayın Kıyasi Başgül, Çekerek Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Bal, Kadışehri Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Doğru, Saraykent Belediye Başkan Adayımız Sayın İdris Öğel, Sarıkaya Belediye Başkan Adayımız Sayın Ömer Açıkel, Sorgun Belediye Başkan Adayımız Sayın Mustafa Erkut Ekinci, Şefaatli Belediye Başkan Adayımız Sayın Müjdat Karaca, Yerköy Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Altıntaş, Cumhur İttifakı’nı temsilen Yenifakılı Belediye Başkan Adayımız ise Sayın Yalçın Karadavut’dur. İl belediye başkan adayımıza, ilçe ve belde belediye başkan adaylarımıza üstün başarılar diliyor, hepsinden müjdeli haberler bekliyorum" ifadelerini kullandı.
"YOZGAT MHP'DE BULUŞACAK"
Yozgat bu sefer MHP diyecek diyen Bahçeli," Yozgat bu defa MHP’de buluşacak, özlemlerini MHP’yle giderecektir. Yozgat ehline emanet edilecektir, inancım budur, beklentim budur, ümidim budur. Sağduyunun Birlikteliği Yozgat’ta varlığını gösterecektir. Yozgat güvenilir bir iradeyle önümüzdeki beş yıl yönetilecektir. Derlenecek, toparlanacak, çok güçlü bir mesaj verecektir. Yozgat, bir ilçemiz haricinde, Cumhur İttifakı’nın kapsamında değilse de, ilkelerimiz, hareketimiz, dilimiz, üslubumuz, söz ve değerlendirmelerimiz Cumhur İttifakı’nın doğasına birebir ve mutlaka uygun olacaktır. Çünkü, “Beka İçin Milli Karar, Cumhur İçin İstikrar” diyoruz. Ak Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Ayrımız yok, gayrımız yok, ihtilafımız yok. Cumhur İttifakı istikbalin mimarıdır. Cumhur İttifakı, Cumhuriyet’in yüzüncü yılına ulaşacaktır" dedi.
"YEREL YÖNETİMİ KİME EMANET EDECEĞİNİZİ BELİRLEYECEKSİNİZ"
Son olarak 31 Seçimlerinin beka seçimi olduğunu söyleyen Bahçeli," Yozgat’ta zillete yer yoktur, umut yoktur, icazet asla olmayacaktır. 31 Mart 2019 tarihinde sandık başına gideceksiniz ve yerel yönetimleri kimlere emanet edeceğinizi belirleyeceksiniz. Bu defaki yerel seçimler hayati derecede önemlidir ve bundan önceki yerel seçimlerden farklıdır. Kim ne söylerse söylesin, 31 Mart seçimleri bir beka seçimidir. Bu seferki seçimler ya geleceğin sis perdesini aralayacak ya da zifiri karanlığın hakim olmasına yol açacaktır" diye konuştu.

Yorumlar