Çamlık TV ekranlarında yayınlanan 66 bin Allah’ın Yozgatlısı ile Yozgatspor’a destek kampanyası kapsamında takımı destek sözü veren Belediye Başkanları sözünü tuttu.
BAŞKANLAR SÖZÜNÜ TUTTU

Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca ile Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz Yozgatspor 1959 FK’ya vaat ettikleri bağış sözünü yerine getirdiler.
Yozgatspor 1959 FK Yönetim Kurulu üyeleri Muhammed Emin Erbek, Hacı Kartal, Harun Evcimen ile Aydın Ergişi Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz ve Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca’yı ziyaret etti. Yozgatspor 1959 FK Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanları Ömer Açıkel, Müjdat Karaca ve Ferhat Yılmaz'a forma ve atkı hediye etti. Belediye Başkanları da Çamlık TV yayında söz verdikleri bağış tutarını Yozgatspor 1959 FK yöneticilerine teslim etti. Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, 10 bin lira, Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz 15 bin lira ve Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca ise 5 bin lira bağışta bulunmuştu. Sarıkaya Belediye Başkanı Ömer Açıkel, nazik ziyaretleri için Yozgatspor 1959 FK yöneticilerine teşekkür etti. Açıkel, her zaman Yozgatspor’un yanında olduklarını ifade etti. Yerköy Belediye Başkanı Ferhat Yılmaz’da ziyaretlerinde dolayı kulüp yöneticilerine teşekkür ederek, her zaman Yozgatspor’un yanında olduklarını belirtti. Şefaatli Belediye Başkanı Müjdat Karaca da, Yozgatspor’un sevdikleri ve her zaman destekçisi olacaklarını dile getirdi.

Yorumlar