Yozgat Belediyesi, yol düzenleme çalışmalarına devam ederken alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfalt ve kilit parke çalışmalarını sürdürüyor.
Belediye’den yoğun tempo

Yozgat Belediyesi, yolların kalitesini ve standardını yükseltmek, daha modern ve güvenli ulaşım sağlamak amacıyla yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarını titizlikle yürütüyor.
Vatandaşların modern ve konforlu yollarda ulaşımlarını sağlayabilmesi amacıyla yol yapım seferberliği başlatan Yozgat Belediyesi, yoğun tempoda çalışıyor.
Belediye Başkanı Celal Köse, Yozgat’ı her anlamda yaşanılabilir bir şehir haline getirmek için çalışmalara ara vermeden devam ettiklerini söyledi.
Köse, “ Hali hazırda süren çalışmalarımıza Yukarı Çatak mahallemizde başlattığımız asfalt programını da ekledik. Ekiplerimiz mahallemizin bağlantı yollarında asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Daha önce bozuk yollarını Karayolları işbirliği ile örnek bir asfalt ile donattığımız Divanlı Mahallemizin iç sokaklarını da çamurdan kurtarıyoruz. Mahallemizin toz ve toprak içinde olan sokaklarını kilit parke, kaldırım ve çevre düzenlemesi ile yeniden yapıyoruz” dedi.
Mevsim şartları el verdiği ölçüde, il genelinde yol yapım çalışmalarına devam edeceklerini belirten Başkan Köse, kenar mahallelerde de çalışmaların hızla sürdürüldüğünü kaydetti.

Yorumlar