AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, AK Parti bayrağını daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olduklarını belirterek, teşkilatlar olarak büyük bir aile olduklarını söyledi.
‘Bizler büyük bir aileyiz’


AK Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan ve kurulduğu günden bu yana millet iradesini her zaman ön planda tutan bir anlayışla Yozgat’ı aydınlık yarınlara hep birlikte taşıyacaklarını söyledi.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Kürşat Kılıç, Yozgat Merkez İlçe 7. Olağan Kongresi'nde güven tazeleyerek yeniden başkan seçilmesinin ardan geçen bir yıllık süreyi değerlendirdi.
Başkan Kılıç, “Ak Parti teşkilatları olarak birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Teşkilatımızda en alt kademeden, en üst kademeye kadar uyum içerisinde çalmadık, kapı, girmedik gönül bırakmıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan gece gündüz demeden ailesinden sağlığından ödün vererek ilimiz ve ülkemiz için yoğun mesai harcıyor. Bizlerde partimizin bir neferi olarak taşın altına elimizi değil gövdemizi koyarak bu kutlu yolda AK Parti’mizin bayrağını daha yukarılara taşımanın gayreti içerisinde olacağız. AK Parti ailesi olarak bizler büyük bir aileyiz. Parti çalışmalarımız kapsamında vatandaşlarımızı ziyaret ederek onlarla hemhal olduk. Vatandaşlarımıza yardımcı olmak bizlerin insanlık görevi olduğunu düşünüyoruz ve bu şekilde hareket ediyoruz. Bu uğurda Reisimize layık bir şekilde, dün olduğu gibi bundan sonrada hep birlikte yorulmadan, usanmadan koşacağız”diye konuştu.

Yorumlar