Gelecek Partisi Yozgat’ta çalışmalarına devam ediyor.
Gelecek Partisi teşkilatlanıyor

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu liderliğinde kurulan Gelecek Partisi, tüm Türkiye’de il ve ilçe teşkilatlarını oluşturmaya devam ediyor. Bu kapsamda Yozgat’ta da teşkilatlanma çalışmalarına start veren Gelecek Partisi, toplantı düzenledi.
Yozgat’a çıkarma yapan Gelecek Partisi kurmayları ülke gündemi ve siyasi gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, il başkanlığına atama için görüşmelerde bulundu.
Çamlık Otel’de gerçekleştirilen toplantıya Gelecek Partisi Genel Merkez yönetiminden
Doç. Dr. Selçuk Özdağ Genel Başkan Yardımcısı Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı, Feridun Bilgin Genel Başkan Yardımcısı PİK Başkanı, Dr. Neslihan Kevser Çevik Genel Başkan Yardımcısı İletişim Başkanı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Politikalar Başkanı Av.Seren Yıldız Öztürk, Ali Aydın Adalet Politikaları Başkanı, Elvan Uğurlu Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı, Hakverdi Altuğ Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı, Cemal Eğin Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı, Mehmet Erman Sivil toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcısı, Mehmet Behçet Piker Genel Başkan Danışmanı katıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Selçuk Özdağ, Gelecek Partisi’nin kuruluş hikayesi, amaçları ve hedefleri konusunda bilgi verdi. Özdağ, Yapılacak ilk seçime gireceklerini, bütün seçmenlerin oylarına talip olduklarını dile getirdi.
Türkiye genelinde 64 il ve 257 ilçede teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıklarını söyledi. 15 ildede çalışmaların devam ettiğini belirten Özdağ, Ağustos ve Eylül ayı içerisinde kongreleri tamamlayacaklarını kaydetti.
Yozgat’ta da çalışmaların devam ettiğini belirten Özdağ, ehliyetli ve liyakatlı isimleri görevlendireceklerini ifade etti.
Toplantı daha sonra basına kapalı devam etti. Yozgat’tan toplantıya katılan Durak Civelek ve Ömer Aydoğmuş ile parti kurmayları bir görüşme yaptığı öğrenildi.

Yorumlar