Sorgun Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda otuz oda borsa genel sekreterinin katılımı ile “Akreditasyon İyi Uygulamalar” toplantısı Sorgun’da gerçekleşti.
Genel Sekreterler Sorgun’da toplandı

Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun vizyoner bakış açısı doğrultusunda akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet veren oda ve borsaların üyelerine sunduğu hizmetlerin geliştirilmesi, üye odaklı çalışmaların ve üye memnuniyetinin artırılmasının hedeflendiği sistem kapsamında çeşitli dönemlerde akredite olan oda ve borsaların genel sekreterleri Sorgun’da bir araya geldi.
Toplantı hakkında açıklama yapan Sorgun TSO Genel Sekreteri Sami Erdoğan; 2015 yılında akredite olarak üyelerine 5 yıldızlı hizmet sunan odamızın üyelerine sunduğu hizmeti geliştirme amacıyla organize ettiğimiz toplantı kapsamında çevre il ve ilçelerdeki oda borsaların yapmış oldukları iyi uygulama örneklerini görerek hizmet kalitesi ve verimliliği artırmak olduğunu söyledi.
TOBB Akreditasyon Müdürü Özge Karatepe’nin de katıldığı toplantıda akredite olan oda ve borsaların denetimler sonrasında almış oldukları “iyi uygulama” konu başlıkları değerlendirildi. Stratejik plan, performans yönetimi ve öz değerlendirme konularının da ayrıca değinildi.
Toplantı sonrasında, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Halkla İlişikler Ana Bilim Dalı Bölüm Başkanı Doç. Dr. Zekiye Gençer tarafından toplantıya katılım gösteren oda borsa genel sekreterlerine “etkili iletişim ve beden dili” semineri verildi.

Yorumlar