Sorgun’da genç iş insanı ve siyasetçi yaptığı bir çok alanda yaptığı yardımlarla takdir topluyor
Gönüllü destekçi ‘Hızır’ gibi

Sorgun’un genç iş insanı AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Süleyman Şahan yaptığı yardım ve desteklerle gönülleri kazanmaya devam ediyor.
AK Parti Sorgun İlçe Teşkilat Başkanı Süleyman Şahan, yaptığı yardım ve desteklerle adından söz ettirmeye başladı. Yerel ve ulusal düzeyde başlatılan her türlü kampanyaya katkı sağlayan genç insanı korona virüs nedeniyle başlatılan ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ kampanyasına verdiği 10 bin TL’lik desteğin ardından Sorgun’da 666 aileye yardım paketi dağıttı.
MUTLULUK
DUYUYORUM
Sorgun’un genç iş insanı ve genç siyasetçisi Şahan, insanlara el uzatmanın, can suyu olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getirdi. Korona virüs nedeniyle kritik bir süreçten geçildiğini belirten Şahan, bu sürecin birlik ve beraberlikle aşılacağını kaydetti.
Korona virüsün ekonomiyi olumsuz etkilediğine vurgu yapan Şahan, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı kampanyaya katılım sağladım. Bununla birlikte ilçemizdeki ihtilaç sahibi vatandaşların sofralarına yaptığımız yardımlarla misafir oldum. İnsanlarımızın tebessümleri bizleri oldukça mutlu ediyor” dedi.
HER ŞEY PAYLAŞINCA GÜZEL
Aynı zamanda siyasetin içerisinde de bulunan ve AK Parti ilçe teşkilat başkanlığını yürüten Şahan, paylaşımın insanları bir arada tuttuğuna dikkat çekti.Yoksul ve kimsesiz vatandaşları yalnız bırakmayarak, desteklerle yaralarına merhem olduklarına değinen Şahan, Yardıma muhtaç aileler, öksüz ve yetimlerin yanı sıra, şehit aileleri ve gazilere de destek verdiğini belirtti.Dayanışma ve paylaşma kültürünün geliştirilmesiyle ihtiyaç sahibi vatandaşların “sahipsiz” kalmayacağını vurgulayan Şahan “İnsanlara yardım etmek, sahiplenmek, sevinçlerine ortak olmak beni heyecanlandırıyor” ifadelerini kullandı.
TSK’YA DA BAĞIŞ YAPTI
AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Şahan, ülkenin kuzeyinde başlatılan askeri hareketlerin ardından Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na da 10 bin TL bağışta bulundu.
Ülkenin güvenliğini sağlamak için emek harcayan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının ve askerlerin her daim yanlarında olduklarına değinen Şahan, “Mehmetçiğimizin destekçisiyiz. Her daim askerimizin yanındayız. Vatanımız için, bayrağımız için, TSK için maddi ve manevi desteğimiz devam edecek” diye konuştu.
MASKE DAĞITTI
Şahan, Korona virüs tedbirleri kapsamında 20 bin adet maske yardımında bulundu. Mart ayından itibaren Türkiye’de görülmeye başlanılan korona virüse genç iş insanı ve AK Parti ilçe teşkilat başkanı Şahan, Sorgun Kaymakamlığı’na maske yardımı yaptı. Şahan tarafından temin edilen maskeler kurumlara ve muhtarlara dağıtıldı.
HEMŞİRELERİ UNUTMADI
AK Parti ilçe teşkilat başkanı Şahan, Hemşireler günü dolayısıyla sağlık kuruluşlarını ziyaret etti. Hemşireler gününü kutlayan Şahan şunları kaydetti:
“Kendilerini insanlığa hizmet etmeye adayan, bunun için ülkemizin her köşesinde sonsuz bir sabır, özveri, gayret ve sevgiyle mesleğini icra etmeye çalışan ve insanların en zor anında acılarını dindiren, güler yüz gösteren hemşirelerin, hemşireler günü kutlu olsun.”

Yorumlar