Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, bir süre Genel Sekreter Vekilliği görevini yürüten Doç. Dr. Mahmut Kılıç’a Bozok Üniversitesine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
Hizmetleri için Kılıç'a teşekkür

Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ, üniversitemiz Genel Sekreterlik makamında yaptığı teşekkür konuşmasında makam ve mevkilerin yöneticilere emanet edilen geçici görevler olduğunun altını çizerek şunları söyledi,“Üniversite yönetimi olarak sizlerden aldığımız bu emaneti ve bayrağı daha iyi yerlere taşımak için çaba sarf edeceğiz.Ben hep emanet diyorum; çünkü koltuklar bizlerin tapulu malları değil. Nasıl biz bir emanet almış isek günü geldiğinde bizler de bu emaneti sahiplerine teslim edeceğiz. Doç. Dr. Mahmut Kılıç hocamızın sorumluluk bilinciyle üniversitemize değer kattığına inanarak yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, sonraki yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

Üniversite Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Uğur Kölemen, Doç. Dr. Mahmut Kılıç’tan alınan bu görevi en iyi şekilde ifa etmenin gayreti ve çabası içerisinde olacaklarını belirterek Doç. Dr. Kılıç’a üniversiteye sağladığı katkılarından dolayı teşekkür etti.

Üniversite eski Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Mahmut Kılıç da Üniversitenin kuruluşundan bugüne bir Yozgatlı olarak hem akademik hem de idari anlamda farklı görevlerde bulunduğunu belirterek,“Üniversitemizin gelişmesi ve kalkınması adına elimden geldiği kadar çalıştım. Bu görevi ben yürütüyordum şimdi ise Prof. Dr. Uğur Kölemen hocam yürütecek. Üniversitemizi kim bir adım ileriye taşır ise biz onun yanında olur ve onu alkışlarız. Bu vesileyle hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Günün anısına Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ ve Genel Sekreter Vekili Uğur Kölemen eski Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Mahmut Kılıç’a teşekkür ederek bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar