Cumhuriyet Meydanın da halka hitap eden MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli mitingi sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, teşekkür etti.
Irgatoğlu, teşekkür etti

Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Merkez İlçe Başkanı Tekin Irgatoğlu, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin onurlandırdığı Cumhuriyet Meydanında heyecan ve coşkuyla gerçekleştirilen mitinge gelen vatandaşlarımızın her birine teşekkür ederim. Yozgat değişim istiyordu ve vatandaşlarımız Cumhuriyet Meydanın da bunu bir kez daha gösterdi.” dedi.
Irgatoğlu, Genel Başkan Devlet Bahçeli’yi Yozgat’tan mutlulukla uğurladıklarını bildirdi.
Irgatoğlu,“ Muhteşem tarihi bir katılımla yine muhteşem heyecan dalgasıyla mitingimize gelerek meydanı dolduran değerli hemşehrilerime, kıymetli vatandaşlarımıza en derin hislerimle minnet duygularımı ifade ediyorum. Bu vesileyle teşkilatlarımıza, adaylarımıza, Ülkü Ocaklarımıza, Kadın Kollarımıza, İl Genel Meclis üye adaylarımıza ve Belediye Meclis üye adaylarımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Seçim çalışmaları hakkında da bilgi veren Irgatoğlu,” 31 Mart Yerel seçimlerimize çok az bir süre kaldı. Çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Yozgat değişim istiyor ve 31 Mart akşamı halkımızın da kararı ile Yozgat’a değişim gelecek. Artık Yozgat için değişim zamanı.” ifadesini kullandı.

Yorumlar