Milletvekili Başer, Yozgat’ın eksikliklerinin giderilmesi, gelişim ve kalkınmasına lokomotif olacak yatırımların sağlanması, ödenek ihtiyaçlarının karşılanması için Bakanlıklar nezdinde mekik dokuyor.
İşi gücü Yozgat!

AK Parti Seçim İşleri Başkanı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ile talep ve projelere destek için video konferansla görüştü.
AK Parti Milletvekili Başer, Yozgat için adeta çalmadık ve aşındırmadık bakanlık kapısı bırakmıyor.
Milletvekili Başer, Yozgat’ın eksikliklerinin giderilmesi, gelişim ve kalkınmasına lokomotif olacak yatırımların sağlanması, ödenek ihtiyaçlarının karşılanması için Bakanlıklar nezdinde mekik dokuyor.
BAKAN DÖNMEZ İLE
VİDEO KONFERANS
Çandır Belediye Başkanı Mustafa Ertan Örgün, Çandır İlçe Başkanı Halim İlbay, Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, Karayakup Belediye Başkanı Ahmet Dursel Erdoğan ve Dedefakılı Belediye Başkanı Haydar Coşkun'un katılımıyla Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez video konferans ile görüşme yaptı. Bakan Dönmez ile ilçe ve beldelerin taleplerini görüşen Milletvekili Başer, destek istedi.
YOZGAT İÇİN…
Milletvekili Yusuf Başer, aktif siyaset yapmaya başladığı 2009 yılından bu yana adeta kendini Yozgat’a adadı. İl Başkanlığı görevine atandığı günden itibaren işini gücünü Yozgat olarak belirleyen Başer, Milletvekili seçildiği 2011 yılından bu yana çalmadık kapı, gitmedik bakanlık bırakmadı.
YOZGAT’IN DERDİYLE
DERTTEŞ OLDU
AK Parti’den milletvekili seçildiği 2011 yılından bu yana bağlarını koparmayan Başer, Yozgat’ın dertleriyle yakından ilgilendi. Kentin eksiklerinin giderilmesi, gelişim ve kalkınmasına lokomotif olacak yatırımların sağlanması, ödenek ihtiyaçlarının karşılanması için Bakanlıklar nezdinde mekik dokuyan Başer, adeta bakanlık kapılarında yatıp kalkmaya başladı.
Yozgat menfaatine olacak her işle yakından ilgilenen Milletvekili Başer, taleplerin karşılanması için de gecesini gündüzüne katıyor.
AK Parti’de siyasi alanda en dikkat çeken milletvekilleri arasında bulunan Başer, kısa süre içerisinde parti içerisinde aktif görevlere gelmeye başladı. Yozgat’ın gelişim ve kalkınmasına yönelik her türlü projelerin takipçisi olan Milletvekili Başer, yatırım konusunda da müteşebbislerle bir araya gelmeye devam ediyor.
HABER MERKEZİ

Yorumlar