31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Celal Köse vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor.
KÖSE BAŞ KÖŞE DE AĞIRLANIYOR

Seçim öncesi herkese ulaşmaya çalışan Köse, sıkmadık el, sormadık hatır bırakmayacağım diyerek kapı kapı vatandaşı ziyaret ediyor.
HALKIN İSTEĞİ KARŞILIKSIZ KALMAYACAK
31 Mart Yerel Seçimleri'nde AK Parti Yozgat Belediye Başkanı adayı olan Celal Köse çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Tüm vatandaşlarla görüşen ve isteklerini sorunlarını dinleyen Köse seçim çalışmalarına da böyle yön veriyor. Girdiği her iş yerinde yada ziyaret ettiği her mekanda baş köşede ağırlanan Köse'de vatandaşın bu sevgisini karşılıksız bırakmıyor. 31 Mart'ta yapılacak seçim sonrası vatandaşın teveccühünü boşa çıkarmayacağını söyleyen Celal Köse halkın isteklerini göz ardı etmeyeceğini de her zaman belirtiyor.
"SORUNLARI BİR BİR ÇÖZECEĞİZ"
Gördüğü yoğun ilgiden memnun olan Köse,"Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın samimi ve içten davranışı bizleri son derece mutlu ediyor ve çalışma şevkimizi artırıyor. Halkımızın bu sevgisi ve desteği ile Allah nasip ederse 31 Mart akşamı Yozgat’ımızda yeni bir hizmet anlayışıyla çalışmalara başlayacağız. İlimizin sorunları ve yapılması gerekenler belli. Bu sorunları önceliklerine göre sıralayarak Allah’ın izni ile bir bir çözeceğiz. Vatandaşlarımızın istek ve taleplerini dikkate alarak asla kulak ardı etmeyeceğiz "dedi.
"BİZE GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ"
Yozgat halkının huzur ve refah seviyesinin yüksek olmasının en fazla kendilerini mutlu edeceğini anlatan Köse, “Halkımızın refah seviyesi ne kadar yüksek olursa huzur ve mutluluğu o kadar güzel olur. Sosyal belediyeciliğin bir gereği olarak sadece alt yapı ve üst yapı çalışmaları yanı sıra sosyal anlamda toplumun her kesiminin faydalanabileceği ticaret hacminin artmasına imkan sağlayacak çalışmalara imza atacağız. Gençlerimiz başta olmak üzere, esnaflarımız ve ilimizin bütün değerlerini kapsayacak, onların faydalanabilecekleri alanları oluşturmanın gayreti içerisinde olacağız. Biz bunu başaracağımıza yürekten inanıyoruz. İnşallah bunun çalışmalarına da Allah nasip ederse 31 Mart akşamı başlayacağız. Vatandaşlarımızın bizlere olan güvencini ve inancını asla boşa çıkarmayacağız ”ifadelerini kullandı.

Yorumlar