Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, bölgede yapılan çalışmaları inceledi.
Meydan tam gaz

Yozgat Belediyesi tarafından Belediye Hizmet Binası ve tarihi Saat Kulesi arasında başlatılan çalışmalar devam ediyor.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, bölgede yapılan çalışmaları inceledi. Başkan Köse, Dörtyol Kavşak, Belediye Hizmet Binası, Saat Kulesi Tarihi Askerlik Şubesi arasında yol, kaldırım, çevre düzenleme ve dekoratif aydınlatma çalışmalarının yapılacağını hatırlattı.
Düzenleme çalışmalarının belediye hizmet binası ve tarihi saat kulesi arasında devam ettiğini hatırlatan Başkan, trafik ve insan yoğunluğunun dikkate alınarak çalışmaların etap etap yürütüldüğünü kaydetti.
Başkan Köse, “Belediye hizmet binası önündeki çalışmaları tamamladık. Belediye hizmet binası ile Saat Kulesi arasında çalışmalarımız devam ediyor. Bu bölgede yapılan çalışmalar sırasında daha önceden şebeke borularının hatladığı görüldü. Şebe borularını yeniledik. Oluşan çamur tamamen temizlendi. Bölgede oluşan kot farkının kapatılması amacıyla taş doldu yapıldı. Çalışmaların bir an evvel tamamlanması için ekiplerimiz hızlı çalışıyor” dedi.
Belediye Başkanı Köse, yağmur suyu ve içme suyu borularının da yenilendiğine değinerek, caddenin daha modern hale geleceğini vurguladı.

Yorumlar