Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl ve ilçe teşkilatları vatandaş, esnaf ve STK ziyaretlerine ağırlık vererek saha çalışmalarını hızlandırdı.
MHP sahaya indi

Yozgat’ta Milletvekili Ethem Sedef’in oluşturduğu birlik ve beraberlik havasıyla hareket eden MHP teşkilatları, halkın arasına girerek yoğun çalışma gösteriyor.24 Haziran ve 31 Mart seçimlerinde Yozgat’ta önemli bir başarıya imza atan MHP, 2023 hazırlıklarını da devam ediyor.
MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef ile birlikte ilçe ve ilçe teşkilatları ziyaretlerde talep ve sorun ve beklentileri dinledi.
ZİYARET TURU
MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sadef, İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay ve yönetim kurulu üyeleri Yerköy, Şefaatli, Boğazlıyan, Yenifakılı, Saraykent, Akdağmadeni ve Sorgun’da kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, vatandaşlar ve teşkilatlar ziyarette bulundu.
MHPliler ziyaretlerde yoğun ilgi ve destekle karşılanırken, samimi sohbetlerle de fikir alışverişleri yapıldı.
MHP’den yapılan açıklamada, her zaman vatandaşların yanında olan sadece seçimden seçime değil onların her sevinç ve üzüntüsünü paylaşan milletvekili Ethem Sedef ve teşkilatların halkın yoğun teveccühü ile karşılandığı belirtildi.
Soğuk hava şartlarına rağmen halkın sıcak ve samimiyle karşılandıklarına vurgu yapılan açıklamada, “Teşkilatlarımızın Genç dinamik yapısı halkımızın teveccühü ile tekrar moral bulmuş ve enerjisini yenileyerek artırmıştır. Biz vatandaşlarımızın her zaman yanındayız onlar da sağ olsunlar bizleri hiç yalnız bırakmadılar. Aklı fikri Türkiye olan , tek hedefi bu aziz milleti hak ettiği yüksek refah ve huzur ortamına kavuşturmak olan partimiz inandığı yolda milletinin yanında yürümekten asla vazgeçmeyecektir” denildi.
MHP’YE HALK DESTEĞİ
Ziyaret programlarını değerlendiren MHP İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, vatandaşlardan aldıkları güçle çalıştıklarını söyledi.
İl Başkanı Irgatoğlu,” Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar hep halkımızla iç içe çalışıyoruz. İlçelerimizi ziyaret ediyoruz. Teşkilatlarımızla ve sivil toplum kuruluşları ile görüşüyoruz. Halkımızın nabzını halkımıza sorarak tutuyoruz. Milletvekilimiz İbrahim Ethem Sedef beyefendi de bizleri yalnız bırakmıyor. Halkın vekili ile halkı ziyaret ediyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak hangi ilçede ziyaretlerde bulunduk ise hep sıcak bir karşılama oldu. Hemşerilerimiz bizi gittiğimiz her yerde bağrına basıyor. Nereye gitsek o hanenin yada iş yerinin bir üyesi gibi bizleri ağırlıyorlar. Milliyetçi Hareket Partisi olarak sadece seçimlerde değil her zaman halkımızın yanında olmak adına ziyaretlerimizi yapıyoruz. Halkımızın partimize ve Milletvekilimize olan yoğun teveccühü bizim azimle çalışmamıza vesile oluyor. Bizde onlardan aldığımız güçle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçelerimizi şehrimizi karşı karış gezerek nerde ki hemşerilerimizin derdi varsa, nerde ki istekleri varsa ve bizlerden ne bekliyorlarsa onları dinleyip ona göre çalışmalarımızı yürüteceğiz. Her zaman daha güçlü bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizleri bağrına basan ve her yerde bizlere sahip çıkan hemşerilerimize teşekkürü de borç bilirim” şeklinde konuştu.

Yorumlar