Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 17'nci haftasında deplasmanda oynanan maç sonrası değerlendirmelerde bulunan Teknik Direktör İbrahim Baş 1 puanı almış olmanın önemli olduğunu söylerken Ünyespor hazırlıklarına odaklanacaklarını söyledi.
Önemli bir virajı geride bıraktık

Ligin en zorlu virajlarından bir tanesini geride bıraktıklarını söyleyen kırmızı siyahlıların teknik patronu kaybedilen 3 puan değil kazanılan 1 puan olarak bakılması gereken bir maç olduğunu vurguladı.
Amasyaspor mücadelesi sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktör İbrahim Baş,"Olaya kaybedilen 3 puan olarak bakmamak lazım. Bu ligin önemli virajlarından bir tanesi. 3 puanı alsaydık lig bitiyordu. 1 puanı aldık rakiplerinden puan kaybetmesinden dolayı avantajlı duruma geldik. BAY Haftasını iyi değerlendirip içeride oynayacağımız Ünye maçına tüm konsantrasyonumuzu verip, artık Yozgat'ı önünde durulmaz bir pozisyona getirmemiz lazım. O yüzden alınan 1 puan bana göre çok kıymetli. 3 puanı çok basit bir hatayla kaybettik. Rakipte seyircisi,yöneticisi, oyuncusu ile çok istedi bu maçı bize çok tacizde bulundular. Her şeye rağmen öfkeye mağlup olmadan sezonun bana göre en iyi oyununu oynadık. Bu taraftarı buraya kadar getirdik. Gönül isterdi 3 puanı hediye edelim. Ama ligin gidişi açısından bu aldığımız 1 puan çok önemli herkesin bu gözle bakması gerekiyor" dedi.

Yorumlar