Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı,Asrın Güreşçisi, Avrupa ve Dünya Şampiyonu, Hamza Yerlikaya Yozgat'a gelerek bir takım ziyaretlerde bulundu
PEHLİVANDAN KÖSE'YE TAM DESTEK

Önce Gençlik Merkezi ziyareti yapan Yerlikaya burada sporcularla buluşurken sonrasında AK Parti İl Başkanlığı, Seçim Koordinasyon Merkezi, TÜGVA ve KADEM ziyaretlerinde bulunurken, ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada Belediye Başkan Adayı Köse'ye tam destek vurgusu yaptı.
YERLİKAYA YOZGATLILARLA SOHBET ETTİ
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya Yozgat ziyaretinde önce spor tesislerinde incelemelerde bulundu sonrasında ise AK Parti İl Binası, Ak Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse'nin Seçim Koordinasyon Merkezi(SKM), Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) ve Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) ziyaretlerinde bulundu. Gerçekleştirdiği ziyaretlerde yakın mesafelerde bulunan noktalara yürüyerek giden ve güzergah üzerinde bulunan vatandaşlarla tokalaşıp sohbet eden Yerlikaya Belediye Başkan Adayı Celal Köse için destek istedi. Kendisine çay ikram eden vatandaşlarla oturan ve bir süre sohbet eden Bakan Yardımcısı Yerlikaya Yozgat'ın lezzeti Çalma'yı da tattı. Sonrasında SKM ziyareti yapan bakan yardımcısı partililerle bir araya gelip sohbet ederken Aday Celal Köse içinde destek açıklamasında bulundu.
"KÖSE'YE DESTEĞİMİZ TAMDIR"
Her zaman Belediye Başkan Adayı Celal Köse'nin yanında olacaklarını söyleyen Bakan Yardımcısı Yerlikaya,"Biz her zaman Belediye Başkan Adayımız Celal Köse'nin yanındayız. Desteklemesek bu gün burada olmayız. Celal Bey Cumhurbaşkanımızın Yozgat'a emanetidir. Biz hem yerinde görmek, çalışmalara katkı sağlayabilmek için buraya geldik. Yiğidin harman olduğu şehrimiz Yozgat bize destekte Türkiye genelinde ilk üç ilin içerisinde. Yozgatlının oyları ile adayımızı başkan yapacağız inşallah. 31 Mart akşamı o güzel günleri göreceğiz. Başkan adayımıza desteğimiz tamdır. Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak kurum ve kuruluşlarımızda tam destekle arkasındadır. Yozgat'ın ihtiyacı olan ne varsa desteğimizi vereceğiz. 31 Mart'ta önce adayımızı başkan yapacağız sonra Yozgat'ın ihtiyaçlarını istişare edeceğiz. Toplumun ihtiyaç duyduğu şeyler ne ise hepsini yerine getireceğiz buda bizim taahhüdümüzdür" dedi.
"YOZGAT'A İKTİDARIMIZIN DESTEĞİ TAM"
Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın Yozgat ziyareti sonrası değerlendirmelerde bulunan AK parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse ziyaretten memnuniyetini dile getirdi. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere Yozgat ziyaretinde bulunan bakanların Yozgat'a hizmet için desteğini aldıklarını söyleyen Köse,"Önce Cumhurbaşkanımızın takdiri ile partimizin belediye başkanı adayı olduk. Sonrasında başta Cumhurbaşkanımız ve genel merkezimiz olmak üzere bakanlarımız, milletvekillerimiz destekleri ile bizleri onurlandırdılar. Gönül Belediyeciliği sloganı ile çıktığımız bu yolda güzel gönüllü hemşerilerimize gönüllerinde ki güzellikte Yozgat'ı sunmak ve onlara hizmet etmek için mücadele ediyoruz. Bu süreçte de sağ olsun büyüklerimiz destekleri ile bizi yalnız bırakmıyorlar. Bugün Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Hamza Yerlikaya ilimize teşrif ettiler. Kendileri ile birlikte ziyaretlerde bulunduk ve Yozgat'ımız hakkında sohbet etme imkanı bulduk. Kendisi de yaptığı açıklamalarında Yozgat için ne gerekiyorsa destek vereceklerini söylediler. Yozgat Halkı'nın teveccühü ile göreve geldiğimizde bu destekleri de arkamıza alarak Yozgat için en iyisini yapacağız. Buraya gelip bizlerle halkımızla birlikte olan, Yozgat'a hizmet için destek veren büyüklerimize de sonsuz teşekkür ediyoruz. Bizim tüm çabamız Yozgat için" ifadelerini kullandı.

Yorumlar