31 Mart Yerel Seçimleri öncesi belediye başkan adayları Yozgat için hazırladıkları projelerle halkın huzuruna çıkıyor.
PROJELER TAMAM SÖZ HALKTA

Yozgat için her gün yeni bir proje açıklanırken Yozgatlı vatandaşlar da 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi adayları ve projeleri değerlendiriyor.
"ŞEHRİM 2023 VİZYONUNA HAZIRLANIYOR"
AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse bir yandan esnaf, ev ziyaretleri ve mahalle toplantıları ile çalışmalarını yürütürken diğer yandan her gün açıkladığı projelerle Yozgat için çalışmalarını anlatıyor. Bugün Büyük Sinema Kültür Merkezi'nde Saat:17.00'da düzenlenecek "Şehrim 2023 Vizyonuna Hazırlanıyor" programıyla yeni projelerini halka anlatacak.Bu zamana kadar açıkladığı projelerde Cumhurbaşkanı ve Bakanların desteğini yanında bulan Köse her açıklamasında Yozgatlılara gönüllerinde ki Yozgat'ı sunacaklarını belirtiyor.
ADAYLIKTAN ÖNCE PROJELERİNİ AÇIKLADI
2014 yılında Yusuf Başer'den devraldığı başkanlık görevini 5 yıldır yürüten ve 31 Mart'ta yapılacak Yerel Seçimler için AK Parti'den aday gösterilmeyen ve partisinden istifa ederek bağımsız belediye başkan adaylığını açıklayan Kazım Arslan, adaylık açıklaması öncesi sosyal ağlar üzerinden 50 proje açıkladı. Belediye başkanlığı süresince yaptığı çalışmalarla halkın takdirini kazanan Arslan devam eden projeleri de tamamlayarak açılış yapıyor. Mahalle toplantıları ile seçim çalışmalarını sürdüren Arslan'a Yozgatlılar da yoğun ilgi gösteriyor.
ERDEMİR'DEN 66 PROJE
1989-2002 yılları arasında Yozgat Belediye Başkanlığı yapan Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Mehmet Erdemir 4'ncü dönem için çalışmalar yürütüyor. MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sadef, MHP teşkilatları ve Ülkü Ocakları Erdemir'i yalnız bırakmazken ekip halinde çalışmalarını sürdürüyor. Yozgat için 66 proje geliştiren Mehmet Erdemir ile ekibi ev toplantıları ve ziyaretlerle halkla buluyor. Büyük Sinema Kültür Merkezi'nde projelerini halka anlatan Erdemir Yozgatlılardan yeni dönem için yetki istiyor.
"YARINLAR BİZİM"
İYİ Parti Kurucu İl Başkanı ve CHP-İYİ Parti ittifakının Belediye Başkan Adayı Metin Özışık seçim çalışmalarının ilk döneminde yalnız gezerek çalışırken sonrasında Belediye Meclis Üyesi adayları ve parti teşkilatları ile çalışmalarını daha da hızlandırdı. Yozgat için bir çok proje geliştiren ve açıklayan Metin Özışık halkın ilgisinden oldukça memnun. "Yarınlar Bizim" sloganıyla çalışan Özışık, 24 Haziran seçimlerinin kazanan tarafı olduklarını ve 31 Mart'ta da sandıktan kazanan olarak çıkacaklarını belirtiyor.

Yorumlar