Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel ikinci kez seçildiği belediye başkanlığı makamının hakkını veriyor. Sarıkaya Belediyesi 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardından kaldıkları yerden daha hızlı ve dinamik çalıştıkları gözlerden kaçmıyor.
Sarıkaya Belediyesdi arı gibi!

Her geçen gün Sarıkaya halkıyla iç içe olan Başkan Açıkel, Sarıkaya halkının isteklerine anında cevap vermek için gece gündüz demeden çalışıyor.

Yol çalışmaları ile adından söz ettiren bir belediye olan Sarıkaya, çalışmalarımıza ara vermeyeceğiz diye konuşan Başkan Açıkel: "Yol çalışmalarımız arka mahallelerimiz de dahil olmak üzere ilçemizin her yanında devam ediyor. Doğalgaz çalışmalarımızda bozulan yollarımızı onarmaya devam ediyoruz. Halkımızında çalışmalarımızda bizleri desteklediğini görebiliyoruz. Her şey Sarıkaya halkı için" dedi.

Açıkel kurdukları çilek serası hakkında da şunları söyledi: "Oldukça nşallah hem istihdamı artırıcı hem de üretimi teşvik edici bir rol model olan bir çalışma olsun istedik. Gayet de güzel oldu. Çileklerimiz gerçekten de muadillerine göre çok tatlı ve büyük çıkıyor." dedi.

Yorumlar