Vatandaşlarla kurduğu samimi diyaloglarla dikkat çeken Milletvekili sosyal mesafe konusunda da oldukça hassas davranıyor.
Sedef yine halkın arasında

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, sadece seçimden seçime değil geçmişte olduğu her zaman Yozgat esnafı ile bir arada olacaklarını söyledi.
MHP Milletvekili Ethem Sedef, Ramazan Bayramı dolayısıyla geldiği Yozgat’ta esnaf ve vatandaşları ziyaret ediyor. Vatandaşlarla kurduğu samimi diyaloglarla dikkat çeken Milletvekili sosyal mesafe konusunda da oldukça hassas davranıyor.
Milletvekili Sedef, Yozgat’ın temel sorunlarının yakından takipçisi olduklarını belirterek, kendilerine verilen sorumluluk içerisinde hareket ettiklerini belirtti. Vatandaş ve esnafları dinleyerek taleplerini aldıklarına vurgu yapan Milletvekili Sedef, mesaisini Yozgat’a harcıyor.
Milletvekili Sedef, korona virüs konusunda vatandaşları uyarıyor. Yozgat’ta Korona virüsün kontrol altına alınmasının kimseyi rehavete sevk etmemesi uyarısında bulunan Sedef, “Alınan tedbirlere uyarak bu sıkıntılı süreci tüm ülke olarak en az sıkıntı ile atlamak için çaba sarf etmeliyiz. Hiç bir virüs aldığımız önlemlerden daha güçlü değildir” dedi.

Yorumlar