Şehadet mertebesine erişen tüm şehitlerin emanetleri bir an olsun yalnız bırakılmıyor
ŞEHİT AİLELERİ BAŞIMIZIN TACI

Yozgat’ta, vatan toprağı uğrunda şehadet mertebesine erişen tüm şehitlerin emanetleri bir an olsun yalnız bırakılmıyor.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, ziyaret programları kapsamında şehit ailelerini ziyaret etti. Yozgat’ta çalmadık kapı, dokunmadık gönül, sıkmadık el bırakmamak adına ziyaretlerine devam eden Nagihan Köse, şehit ailelerine misafir oldu.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, İl Emniyet Müdürü Murat Esertürk’ün eşi Polis Eşleri Derneği Yozgat Şube Başkanı Özlem Esertürk ve beraberindeki heyet şehit ailelerini ziyaret ederek, hal ve hatırlarını sordu.
Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan, Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse “Ziyaretlerimiz aksamadan devam ederken, şehit ailelerimiz ve gazilerimizin de gönül hanelerine misafir oluyoruz. Kahraman şehitlerimizin değerli ailelerine teşekkür ediyorum” dedi.
Şehit ailelerinin acılarına ortak olduklarına değinen Nagihan Köse, vatana evlatlarını veren annelerin haklarının ödenemeyeceğine vurgu yaptı.
Şehit aileleri ile bir araya gelerek, acılarına ortak olan Nagihan Köse "Şehit yakınlarımız başımızın tacı. Onların o fedakarlıklarına bizim karşılık vermemiz mümkün değildir. Evlatlarının yerini doldurmamız mümkün değildir ama en azından duygumuzu göstermek, sahiplenmemizi göstermek anlamında ziyaret yaparak, yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.
“KAPIMIZ HER ZAMAN AÇIK”
Polis Eşleri Derneği Yozgat Şube Başkanı Özlem Esertürk şehitlerin ve ailelerinin en kutsal emanetler olduğuna değindi. Özlem Esertürk, “Herhangi bir istek, talepleri olduğunda veya bir sorun yaşadıklarında şehit ailelerine kapımız her zaman açık” dedi. HABER MERKEZİ

Yorumlar