Bozok Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevini yürüten Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Caniklioğlu, düzenlenen tören ile görevini Öğr. Gör. Behiye Dağdeviren Ertaş’a devretti.
SHMYO'da Devir Teslim Töreni

Yüksekokul binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine katılan Rektör Prof. Dr. Ahmet Karadağ görevi devreden Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Caniklioğlu’na MYO’ya sunduğu katkılardan dolayı teşekkür ederek Öğr. Gör. Behiye Dağdeviren Ertaş’a başarı dileklerinde bulundu.
Rektör Karadağ devir teslim töreninde yaptığı konuşmada: “Bu bir bayrak yarışı. Ben inanıyorum ki Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunu iyi bilen tanıyan bir arkadaşımız Yüksekokulun değerini, niteliğini ve kalitesini arttırmak noktasında katkı sunmak için var gücüyle çalışacaktır. İnşallah bugünden itibaren Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu çok daha büyük ivme ile hem eğitim öğretim açısından hem de akademik açıdan gelişimini hızla sürdürecektir. Öğr. Gör. Behiye Dağdeviren Ertaş hocamızın yeni görevinin hayırlı olmasını diler, başarılarının artarak devam etmesini temenni ederim” ifadelerini kullandı.
Kendisine duyulan güvene layık olacağını belirten Öğr. Gör. Behiye Dağdeviren Ertaş ise akademik-idari personel ve öğrenciler ile birlik ve beraberlik içinde Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nu bulunduğu konumdan daha ilerlere götürmek adına çalışacaklarının altını çizdi.

 

Yorumlar