Belediye Başkanı Köse, her fırsatta mahalleleri gezerek vatandaşları dinliyor
Sokak sokak geziyor

Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse vatandaşlarla bulduğu her fırsatta bir araya gelerek, birebir iletişimin önemine vurgu yaparken, kimi günler de sokak sokak gezerek çocukları sevindiriyor.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, mesaisinin büyük bölümünü mahalle ziyaretleriyle geçirerek, vatandaşlarla bir araya geliyor.
HER FIRSATTA HALKIN ARASINDA
Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Köse, birebir iletişimin önemine vurgu yaparken, çocukları da ihmal etmiyor.
Başkan Köse, vatandaşların sorunlarıyla birebir ilgilenmek amacıyla yürüttüğü mahalle ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Başkan Köse, vatandaşların sorunlarını dinlemekle kalmıyor, onların görüş ve önerilerine de kulak veriyor.
Her platformda istişare ve müzakerenin önemine vurgu yapan Başkan Köse, yönetim anlayışını da bu doğrultuda şekillendirirken, bu yönü vatandaşların da takdirini topluyor.
Vatandaşlar, belediye başkanıyla bir araya gelerek sorunları aktarmanın çok daha isabetli olduğuna dikkati çekerek, “Başkanımız Köse ile günün her saatinde görüşmek ve bir araya gelmek mümkün. Bizi dikkatle dinliyor, sorunlarımızı çözmek için elinden geleni yapıyor” dediler.
ÇOCUKLARLA SOHBET EDİYOR
Vatandaşın sorunlarına kulak veren ve ilgili birimlerini de anında harekete geçiren Başkan Köse, çocuklara karşı olan yakınlığıyla da biliniyor. Mahalle gezilerinde karşılaştığı çocuklarla adeta çocuk olan Başkan Köse, sohbet ederek onlarla hemhal oluyor.
Başkan Köse, çocukların geleceğin teminatı olduğunu dile getirerek, “Onlara sahip çıkmak için yarın olmasını beklememeliyiz. Onlara bugünden kucak açmalı, sahip çıkmalı ve yakınlık göstermeliyiz. Çünkü bu yaklaşım; çocuklarımızın hem sosyal, hem de kişisel gelişimini olumlu yönde etkiler” diye konuştu.
BAŞKAN KÖSE
SOKAK SOKAK GEZİYOR
Vatandaşlar ise, Başkan Köse’nin yönetim anlayışı, ilgi, alaka ve yakınlığından duydukları mutluluğu ifade ederek, “Sayın Başkanın çalışma tarzı, anlayışı ve yaklaşımı gerçekten de memnuniyet verici. İnsanlarla sadece kurum çatısı altında değil, mahallelerde de sık sık bir araya geliyor. Ziyaretler gerçekleştiriyor, çat kapı yapıyor, sokak sokak geziyor” şeklinde konuştular.

Yorumlar