Yozgatspor 1959 FK hafta sonu oynayacağı Altınordu Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarını dün Bozok Şehir Stadyumunda yaptığı antrenmanla sürdürdü.
Son maç için hazırlıklar sürüryor

Teknik Direktör İbrahim Baş önderliğinde Bozok Şehir Stadyumunda yapılan antrenman oyuncuların serbest koşusu ile başladı. Daha sonra 5'e 2 top kapma ile devam eden antrenmanı kırmızı siyahlı takım yaptığı çift kale ile tamamladı.

Dün yapılan antrenman öncesinde gazetemize açıklamalar yapan Teknik Direktör Baş, "Öncelikle bu ligdeki son karşılaşmamızdan anlımız akı ile çıkmanın hazırlıklarını yapıp layığı ile bu ligi sonlandırmalıyız. Bu maç olmamış olsaydı play-off maçıyla ilgili oynamamız geren bir rakip ihtiyacımız olacaktı. Altınordu karşılaşması hem ligimizin son maçı, hem üç puan almamız gereken bir maç, ligin totalinde aldığımız sonuçlara bakacak olursak da yenmemiz gereken rakiplerden bir tanesi. Tabiî ki bizi finale hazırlayacak bir son provada olacak bu karşılaşma. Bu karşılaşma sonrasında çocuklara 2-3 gün gibi bir izin vermeyi planlıyoruz. Play-off takvimi üç aşağı beş yukarı açıklandı gibi. Ligin bütününe ait stres ve yorgunluğu biraz oyuncuların üzerinden alıp daha sonra Yozgat'ta toplanmayı planlıyoruz. Sonrasında play-off mücadeleleri için 10 günlük bir hazırlanma sürecimiz olacak. İnşallah bu süreç sonunda da herkesin özlemle beklediği bir üst lige çıkmanın mutluluğunu tüm Yozgat hep birlikte kutlayacağız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar