Milliyetçi Hareket Partisi’nin 15 Ağustos günü yapılacak olan Merkez İlçe Başkanlığı’na Partinin tanınan isimlerinden Adem Kızılay aday oldu.
Ülkücülükle yoğruldu hizmet için talip oldu

Milliyetçi Hareket Partisi’nde  küçük yaşlardan itibaren aktif görevlerde bulunan, Bozokspor Hentbol Takımıyla Süper Lig tecrübesi yaşayan ve halen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi olarak başkan yardımcılığını yürüten Kızılay, tek aday olarak girecek.
Yozgat’ın sevilen ve sayılan spor simalarından biri olan Adem Kızılay, MHP Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını resmen açıkladı.
BÜYÜK DESTEK GÖRÜYOR
Partide Ülkü Ocaklarından itibaren çeşitli kademelerde görevler üstlenen ve artık yeterince tecrübe sahibi olduğuna inanarak Merkez İlçe Başkanlığına aday olan Adem Kızılay büyük destek görmeye başladı. Halen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi olarak başkan yardımcılığı görevini yürüten ve ilk günkü heyecanla hizmet etmek için İlçe Başkanlığına aday olduğunu belirten Kızılay, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
KALBİM YOZGAT İÇİN
ÇARPIYOR
Yozgat’ı seven, Yozgat’ta yaşayan, burada doğmuş ve büyümüş bir kardeşinizim.
İlk, orta ve lise öğrenimimi Yozgat’ta tamamladım. Sonrasında 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünü kazanarak Samsun’da üniversite öğrenimimi tamamladım. 14 yıl Yozgat’ta özel bir şirket tecrübem oldu. Bildiğiniz gibi ben bir sporcuyum. Maddiyat gözetmeden, Yozgat’a hizmette,Yozgat’ın tanıtımında benim de bir katkım olması düşüncesiyle Bozokspor 2.Lig,1.Lig ve nihayetinde Süper Lig antrenörlüğü yaptım. Buradaki başarılarımın bir neticesi olarak Milli Takım antrenörlüğü görevlerinde de getirildim. Şimdi ise esnaf olarak yine Yozgat’ımıza, memleketimize hizmet etmekteyim.
MHP VATANA OLAN
SEVDAMIN YANSIMASI
Vatanımıza, milletimize, devletimize olan sevdamın bir yansıması olarak gördüğüm Milliyetçi Hareket Partisi’nde, Ülkü Ocakları’nda ; ortaöğretim, lise ve üniversite yıllarımda aktif görevlerde bulundum. Halen Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyesi olarak başkan yardımcılığı görevini yürütmekteyim.
Bizden önce bu görevlerde bulunan herkesten Allah razı olsun. İlk günkü heyecan, inanç ve azimle Milliyetçi Hareket Partisi Merkez İlçe Başkanlığı’na adayım.
PARTİMİZ GENÇLERE
BÜYÜK ÖNEM VERİYOR
Yozgat Milliyetçi Hareket Partisi, mevcut siyasi partiler içinde en genç milletvekili dahil, tüm teşkilatlarında gençlerin yoğun olarak görev yaptığı tek partidir. Dolayısıyla heyecan,coşku ve enerji her zaman yükselerek devam etmektedir. Genç ve dinamik teşkilatlarımız bitmek bilmeyen enerjileriyle gece gündüz Yozgat için çalışmaya hazırdır.
Nesiller arası köprü vazifesi görmek, yeni nesli anlamak, onların isteklerine ve beklentilerine önem vermek, saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde samimiyetle birlik ve beraberliğimizi daha da sağlamlaştırarak görev yapmak istiyoruz.
AMACIMIZ MİLLETİN
DERDİYLE DERTLENMEK
Benim ve arkadaşlarımın tek gayesi toplumun her kesimine ulaşmak, dertleriyle dertlenmek, sevinçleriyle sevinmektir. Kapımız da gönlümüz de herkese açıktır.
Türk Siyasi Tarihinin vazgeçilmezi olan Milliyetçi Hareket Partisi daima tavrını ve tarafını Türk Milleti’nden, Türk Devleti’nden yana belirlemiştir.Lafta değil özde,icraatta milletinden ve devletinden yana olduğunu yakın zamanda bir kez daha kanıtlamıştır.
Akılların karıştığı zorlu günlerde Türk Milleti’ne, teşkilatlarına daima yol gösteren Liderimiz SAYIN Dr.Devlet Bahçeli önderliğinde her durum ve şartta göreve hazırız.
Ülkü Ocak’lı olmamızın haklı gururuyla, genç ve dinamik yapımızla, teşkilatlarımızın her kademesinde bizi tanıyan, bize inanan, ülkücülerin desteğiyle merkez ilçe başkanlığı görevine adayım. Allah çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda bizleri utandırmasın. “

Yorumlar