Yozgat Valisi Ziya Polat beraberinde Belediye Başkanı Celal Köse ile birlikte Salı Pazarını denetleyerek, hem vatandaşlara hem de pazarcı esnafına maske, mesafe, hijyen konularında uyarılarda bulundu.
Vali  Polat’tan Pazar  ziyareti

Yozgat Valisi Ziya Polat, koronavirüs tedbirlerine karşı alınan önlemleri yerinde görmek amacıyla Pazar esnafı ziyaret etti.
Yozgat Valisi Ziya Polat beraberinde Belediye Başkanı Celal Köse ile birlikte Salı Pazarını denetleyerek, hem vatandaşlara hem de pazarcı esnafına maske, mesafe, hijyen konularında uyarılarda bulundu. Vali Polat, pazarda tek tek gezdiği tezgâhlardaki esnafa hayırlı ve bol kazançlar diledi. Koronavirüs salgınına karşı pazarda satış yapan esnafa maske kullanmaları uyarısında bulunan Vali Polat alışveriş yapan vatandaşlardan da sosyal mesafe kurallarına riayet etmelerini istedi. Karşılaştığı vatandaşlarla sohbet eden Vali Polat, vatandaşlardan zorunlu olmadıkça sokağa çıkmamalarını, çıkmaları durumunda ise sosyal mesafeye uymalarını ve maske kullanmaları konusunda uyarılarda bulundu.

Yorumlar