Yozgat’ta Garanti Giyim Kompozit tarafından istihdama çok büyük katkı sağlayarak artıracak sanayi yatırımı için AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer ile Uyar Holding Yönetimi Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’i ziyaret etti.
"YATIRIMCI BAŞIMIZIN TACIDIR"

2004 yılında Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyetlerine başlayan Uyar Holding, Yozgat’ta yeni yatırım ve istihdam alanları açıyor.
Yozgat Organize sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Garanti Giyim Kompozit, savunma sanayi yatırımları ve yeni projeler için bir adım daha attı. Yozgat’ta yapacağı yeni projeleri için Garanti Giyim Kompozit Yönetimi ve Milletvekili Yusuf Başer Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir ile görüştü.
MİLLETVEKİLİ BAŞER ÖNCÜLÜK ETTİ
Savunma sanayine yönelik yeni yatırımlar için Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir ile Garanti Giyim Kompozit yetkililerini buluşturan Başer, önümüzdeki günlerde Yozgat’ta yapılması planlanan yatırımların ve istihdamın da öncüsü oldu.
YENİ YATIRIMLARI GÖRÜŞTÜLER
Milletvekili Başer’in organize ettiği ziyarette Uyar Holding yetkilileri Savunma Sanayi Başkanı İsmail Demir’e fabrika ve üretim hakkında bilgi verdiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşmede Yozgat’ta yapılacak yeni yatırımlar ve yeni projeler hakkında Savunma Sanayi Başkanı Demir’e sunum yapıldı.
YOZGAT EKONOMİSİNE KATKI
Uyar Holding bünyesinde Yozgat OSB’de faaliyetini sürdüren ve her geçen gün faaliyet kollarını geliştiren Garanti Giyim Kompozit ülke ekonomisi ve Yozgat ekonomisinin yanı sıra istihdama önemli katkı sağlıyor.
Savunma Sanayiye yaptığı yatırımlarla tanınan Garanti Giyim Kompozit üretim alanını genişletirken, istihdamı da artırdı. Uyar Holding iştiraklerinden Garanti Giyim Kompozit savunma sanayi kapsamında askere, polise yardımcı ekipmanlar, giysiler üretiyor. Birçok ülkeye yaptığı ihracatlarla ülke ekonomisine büyük katkı sağlıyor.

Yorumlar