Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri ile okulları bünyesinde yaz kursları açılmış ve açılmaya devam ediyor.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şenay Sipahi Daştan tarafından yapılan açıklamada: "Vatandaşlarımız ve öğrencilerimizin sürekli gelişimlerine katkı sunmak, kendi yetenekleri doğrultusunda verimli zaman...

Yaz kursları açılmaya devam ediyor

Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri ile okulları bünyesinde yaz kursları açılmış ve açılmaya devam ediyor.

Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şenay Sipahi Daştan tarafından yapılan açıklamada: "Vatandaşlarımız ve öğrencilerimizin sürekli gelişimlerine katkı sunmak, kendi yetenekleri doğrultusunda verimli zaman geçirmelerini sağlamak, aile, toplum ve çevrelerine daha faydalı bireyler olmaları adına destekte bulunmak, sosyal ve psikolojik açıdan daha iyi duruma gelmelerine katkı sunmak amacıyla; Kuran-ı Kerim Okuma, Bilgisayar İşletmenliği, Yabancı Dil, Yozgat Yöresi Türk Halk Oyunları, Görsel Sanatlar, Ebru, Ahşap Yakma, Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Yüzme, Güreş, Taekvondo, Halter, Step-Aerobik, Bağlama, Gitar, Dama, Satranç, Kilim Dokuma, Sepet Örücülüğü, Çanta Dikimi, Uygulamalı Tiyatro, YKS Hazırlık Kursları kategorilerinde okullarımız ve Halk Eğitim Merkezleri ve Akşam Sanat Okulu Müdürlükleri bünyesinde yaz okulu niteliğinde il geneli toplam 75 adet kurs açılmış olup, 810 kursiyer ve öğrencimiz bu kurslardan faydalanmaktadır. Alan araştırmaları ve gelen talepler doğrultusunda yeni kursların açılmasına devam edilecektir. Kursların açılmasında destek olan, kurslarımızda görev alan ve kurslarımıza katılım sağlayan kursiyerlerin tümüne teşekkür ederiz."

Yorumlar