30 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan YSK sınavı için Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü'nden önemli uyarılar geldi. 

Öğrencilere bu önemli sınav hakkında kritik bilgi veren kurum: "30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) öğrencilerimiz...

YKS için önemli uyarılar

30 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan YSK sınavı için Yozgat Milli Eğitim Müdürlüğü'nden önemli uyarılar geldi. 

Öğrencilere bu önemli sınav hakkında kritik bilgi veren kurum: "30 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) öğrencilerimiz ve önceki mezun adaylarımızın eksik kazanımlarını tamamlamaları, sınavdaki başarılarını artırmaları ve elde edilen kazanımlarını pekiştirilmelerini sağlamak amacıyla okullarımız ve Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okullarımız bünyesinde yoğunlaştırılmış YKS hazırlık kursları açılmış ve açılmaya devam etmektedir.7 kurs merkezinde toplamda 120 öğrencimiz yoğunlaştırılmış YKS Kurslarından istifade etmektedir. 12. sınıf öğrencileri ile önceki yıllarda mezun adayların okullarımız ve Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüklerine müracaat etmeleri önem arz etmektedir. Kursların açılmasında emeği geçen meslektaşlarıma teşekkür eder, öğrencilerimize başarılar dilerim."

Yorumlar