Yozgat’ta Bil Okulları eğitim-öğretime açıldı. 1994’ten beri eğitimin içinde olan, dershanecilikle başlayıp, zaman içerisinde Bil Koleji, Özel İstanbul Aydın Üniversitesi, Özel Kıbrıs İlim Üniversitesi gibi güçlü eğitim kurumları bünyesinde bulunduran Bil Holding’in önemli bir parçası olan Başarı Eğitim Kurumları, üst seviyedeki öğretmen kadrosuyla Yozgat’ta eğitim çalışmalarını sürdürüyor.
YOZGAT BİL KOLEJİ AÇILDI

Yozgat Bil Koleji’nin çekirdek kadrosu 1990 yılında Delta Başarı Dershanesi adıyla ilimizde özel öğretimin öncülüğünü yapmaya başladı. 2002’de İsmini Final Dergisi Dershaneleri olarak değiştirdi. 2014 yılına kadar da Yozgat’ta üniversiteye hazırlanan gençlerin tercihi oldu. 24 yıllık dershanecilik sürecinde binlerce öğrenciyi üniversiteli yapmakla kalmadık bu öğrencileri dershane adı altında faaliyet gösteren bölücü, yıkıcı, istismarcı kişi ve kurumların tuzağına düşmekten koruduk.
Başarı Eğitim Kurumları olarak özel öğretimin birçok alanında faaliyet yürütüyoruz. 2015’te dershanelerin dönüşümü sürecinde ilk ismimiz olan Delta Başarı’ya dönüş yaptık. Başarı Temel Lisesi ve Delta Başarı KPSS Kursu olarak eğitim faaliyetlerimize devam ettik. 2016’da Yeşilyurt Özel Öğretim Kursunu, Yedi İklim KPSS kursunu açtık. 2018’de Başarı Çocuk (Kreş, Gündüz Bakımevi, Çocuk Kulübü)faaliyete başladı. Bu yıl temel liselerin son yılı olduğu için temel lise faaliyetine son vererek Bil Ortaokulu, Anadolu Lisesi ve Fen ve Teknoloji lisesini açtık. Markalaşmanın, büyük eğitim kurumlarıyla işbirliğinin gereğine inandığımız için Bil Okullarıyla bir işbirliği protokolü imzalayarak okullaşma sürecini Bil Okullarının Yozgat şubesi olarak yürütme kararı aldık.
Bil okulları 1994’ten beri eğitimin içinde olan, dershanecilikle başlayıp zaman içerisinde Bil Koleji, Özel İstanbul Aydın Üniversitesi, Özel Kıbrıs İlim Üniversitesi gibi güçlü eğitim kurumlarını bünyesinde bulunduran Bil Holding’in önemli bir parçasıdır. Başarı Eğitim Kurumları, 30 yıllık tecrübesi, nitelik ve nicelik yönündençok üst seviyede bir öğretmen kadrosuyla Yozgat halkının gönlünde saygın bir yer edinmiştir. Bundan sonraki eğitim faaliyetlerimizde Bil Okullarının eğitim modelini uygulamakla kalmayacağız Özel İstanbul Aydın Üniversitesinin akademik kadrosunun desteğini de almış olacağız. Yıl içerisinde Aydın Üniversitesi akademisyenleri öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize yönelik rehberlik çalışmaları için sık sık ilimizi ziyaret edecekler. Okulumuzdan mezun olacak olan tüm öğrenciler İstanbul Aydın Üniversitesinde %50 burslu okuma imkanına sahip olacaklar. Tümüyle burslu öğrenci alan (%25, 50,75) Kıbrıs İlim Üniversitesi ise bizim mezunlarımıza +%5 burs imkanısağlayacak.
Orta okul ve liselerimiz iki ayrı binada faaliyet yürütecek. Tüm eğitim kurumlarımızda (Kreş, çocuk kulübü, orta okul, lise ve dershanelerimizde) Kayıtlarımız başladı.

Yorumlar