Misli.com Üçüncü Lig İkinci Grupta mücadele veren Yozgatspor’a Türkiye Futbol Federasyonu’ndan kötü haber geldi.
Yozgatspor’a  kötü haber

Misli.com Üçüncü Lig İkinci Grupta mücadele veren Yozgatspor’un ikinci yarıda oynamak istediği Sorgun İlçe Stadı’na izin çıkmadı.
Misli.com Üçüncü Lig İkinci Grupta mücadele veren Yozgatspor’a Türkiye Futbol Federasyonu’ndan kötü haber geldi.
Bozok Şehir Stadı’nın yeniden yapılacak olması nedeniyle yıkımının başlamasının ardından Yozgatspor, maçlarını Sorgun İlçe Stadı’nda oynamayı planlıyordu. Ancak, TFF Sorgun İlçe Stadı’nı yeterli bulmayarak, yeni bir stad bulunmasını istedi.
Yozgatspor’dan yapılan açıklamada, “Bilindiği mevcut stadımızın yıkımına başlanmıştır. Bu sebeple Yozgatspor Kulübü olarak TFF’ye ikinci yarı maçlarımızı ilimizde yeterli tek stad olan Sorgun İlçe Stadı’nda oynamak istediğimizi belirten bir başvuru yapmıştık. Ancak TFF keyfi bir şekilde buna izin vermemekte ve başka bir stad bulunmasını istemektedir. Stad konusunu da kendi sorunları olarak değil bizim sorunumuz olarak görmektedirler. Bu keyfiliğe boyun eğmeyeceğiz. Yozgatspor olarak tüm ilgilileri bu keyfiliğe karşı durmaya davet ediyoruz. TFF bunu kabul etmek ya da bize Yozgat ili dahilinde bir stad göstermek zorundadır” denildi.

Yorumlar