Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ uzun süredir Yozgat kamuoyunu meşgul eden "Yozgatspor ne olacak ?" sorusuna cevap niteliğinde açıklamalarda bulundu.
Yozgatspor'a gereken desteği hep verdiklerini ve bundan sonra da desteklemeye devam edeceklerini söyleyen Bozdağ,kısa süre içerisinde Yozgatspor'a destek için kaynak aktarılacağı...

"YOZGATSPOR BİZİM HERŞEYİMİZ"

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ uzun süredir Yozgat kamuoyunu meşgul eden "Yozgatspor ne olacak ?" sorusuna cevap niteliğinde açıklamalarda bulundu.
Yozgatspor'a gereken desteği hep verdiklerini ve bundan sonra da desteklemeye devam edeceklerini söyleyen Bozdağ,kısa süre içerisinde Yozgatspor'a destek için kaynak aktarılacağı müjdesini de verdi.
"DESTEKLER DEVAM EDECEK"
Yozgatspor'u bugüne kadar getiren biziz diyen Bozdağ,"Tüm masraflarını biz karşılıyoruz. Tek kuruş Yozgatspor'a yardım eden yok. Ettim diyen de yalan söylüyor. Kim ne kadar yardım etmişse gelsin bakalım. Biz Özel İdare ve Belediye ile birlikte Yozgatspor'un Yimpaş'ta iken de bütün giderini karşılıyorduk.Para aktarıyorduk ancak Yimpaş'ın borçları nedeniyle o parada gidiyordu. Sonra bir formül bulduk ve Yozgatspor'un, Yimpaş'ın borçlarından dolayı mağdur olmaması için yeni bir yapılanmaya gittik. Sonrasında belediye, bu yeni yapılanma çerçevesinde yardımcı olabilme imkanına kavuştu. Özel İdare'de destek veriyor. Bu desteklerde devam edecek" dedi.
"YOZGATSPOR'A KAYNAK AKTARILACAK"
Yozgatspor'a sahip çıkacaklarını söyleyen Başbakan Yardımcısı,"Yozgatspor bizim sahip çıkmamızla yoluna devam edecek. Bugüne kadar pek çok kaynak aktardık. Hem buradan hem Ankara'dan kaynak aktardık. Ama bunun reklamını yapmadık. Şuan da ortalıkta takım bırakılmış gibi bir hava var. Bırakan yok. Belediye de bırakmadı. Valilikte bırakmadı. Geçenlerde bir araya geldik. Bu durumla alakalı kararlar aldık. Yeni dönemde Yozgatspor devam edecektir. Ankara'dan da kaynak aktarma konusunda bakanımızla bir görüşme yaptık. Yakın bir zamanda kaynak aktaracaklar. İnşallah Yozgatspor'u bulunduğu yerden daha ileri bir noktaya götürmek için çalışacağız" ifadelerini kullandı.
"YOZGATSPOR BİZİM HERŞEYİMİZ"
Gün birlik günü diyen Bozdağ taraftara seslendi. Bozdağ,Taraftarımızdan bir ricam var. Bu iş beraber olur. Birbirimizi inciterek, hakaret ederek. Yozgatspor'u sırtında taşıyanlara küfür ederek olmaz. Kırşehir'de geldiler bizim yanımıza. Fotoğraf çekilmek istediler. Çekildik. Orda neden çekildi burada olmadı dendi. Burada öyle bir ortam olmadı. Taraftarımız bir yerde gelirde bir fotoğraf çekilmek isterse hayır demeyiz asla.Yozgatspor'u geleceğe biz taşıyacağız. Belediyemizle, özel idaremizle, Ankara'dan aktaracağımız imkanlarla Yozgatspor daha güçlenerek yoluna devam edecek. Taraftardan ricam birlik olalım, beraber olalım. Yönetimdeki insanlarla, Belediye Başkanımızla, Valimizle, kim emek veriyorsa herkesin hakkını birlikte koruyalım. Birbirimizi incitirsek hep beraber inciniriz. Biz Yozgatspor'u Yozgat'ın takımı olarak görüyoruz. Maddi manevi desteğimiz artarak devam edecektir. Yozgatspor bizim her şeyimiz" şeklinde konuştu.

Yorumlar