TFF 3. Lig 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK hafta sonu oynayacağı Nazilli Belediyespor karşılaşmasının hazırlıklarına dün kendi tesislerinde yaptığı antrenman ile start verdi.
Yozgatspor’da transfer hareketliliği yaşanıyor

Geçtiğimiz hafta sonu lider Karacabey Belediyespor karşısında ilk remi karşılaşmasına çıkan Teknik Direktör Cemal Çıldır’ın ise takıma yapılması gereken takviyeler için gerekli raporu Yozgatspor yönetimine verdiği öğrenildi.
Teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmalrına başlayan kırmızı siyahlı yöneticiler transfer görüşmelerine başlarken kadroya dahil edilecek oyuncuların bugün kırmızı siyahlı ekiple yüksek bir ihtimalle antrenmana çıkacağını belirttiler. Öete yandan Yozgatspor'da Aytaç Deniz ve Hamdi Tayfun Yılmaz’ın sağlık durumu bugün belli olacak. Yozgatspor 1959 FK’nın başarılı oyuncuları Aytaç Deniz ve Hamdi Tayfun Yılmaz gribal enfeksiyon şikayeti ile Karacabey Belediyespor maçı kadrosundan çıkarılmıştı. Deniz ve Tayfun’un durumları bugün netlik kazanacak. Aytaç Deniz ile Hamdi Tayfun Yılmaz’ın bugün yapılacak kontrolleri sonrasında takımla birlikte çalışıp çalışmayacakları belli olacak.

Yorumlar