Yerköy Belediye başkanı Ferhat Yılmaz Yozgatspor 1959 FK için Yerköy Belediyesi olarak üstlerine düşen tüm hizmetleri yapacaklarını söyledi.
"YOZGATSPOR ORTAK PAYDAMIZ"

Yozgatspor'un sadece merkezin değil ilçeleriyle birlikte tüm Yozgat ve Yozgatlıların takımı olduğunu söyleyen Yılmaz, Yozgatspor'un başarısı ile hep tüm Yozgatlıların mutlu olacağını aynı zamanda elde edilen her başarı ile Yozgat'ın tanıtımının daha iyi yapılacağını ifade etti.
"ÜSTÜMÜZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ"
Yerköy halkını her zaman kırmızı siyahlı takımı koşulsuz desteklediğini hatırlatan Yılmaz, "Yozgatspor bizim gururumuz. Ben şahsen Yozgatspor 1959 FK Başkanı Kazım Arslan'ın da gayet başarılı işlerin altına imza attığına inanan iyi bir Yozgatspor sevdalısıyım. Yozgatspor için üzerimize düşen ne varsa yapmaya gayret edeceğiz. Yozgatspor camiasının tabiri caizse emrinde olacağız. Yozgatspor'un her platformda tanıtımını yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Yozgatspor ile alakalı nasıl bir çalışma nasıl bir proje varsa bunların içine başta ben olmak kaydıyla bütün Yerköy halkını katmak için çalışacağız. Zaten Yerköylü vatandaşlarımızda ki Yozgatspor sevdası tartışılmaz bir boyutta. Biz Yerköylüler olarak her zaman Yozgat ve Yozgatspor ile gurur duyarız. İnşallah Yozgatspor camiası ve Yozgat halkı da iyi ki Yerköy gibi bir ilçemiz var derler ki bizim bütün çalışmalarımız bu yönde" şeklinde konuştu.

Yorumlar