Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 4. grupta mücadele eden Yozgatspor 1959 FK ligin 22. haftasında karşılaşacağı Havza Belediyespor mücadelesinin hazırlıklarını sürdürüyor.
Yozgatspor sentetikte çalıştı

Havza İlçe Stadyumu'nun sentetik zemin olması nedeniyle kırmızı siyahlılar dünkü antrenmanını Bozok Üniversitesi Sentetik sahasında gerçekleştirdi.
Antrenman öncesinde oyuncuları ile toplantı yapan Teknik Direktör İbrahim Baş, oyuncularına son haftalarda aldığı galibiyetlere bir yenisini daha eklemelerinin gerektiğini söyledi. Baş, "Havza Belediyespor karşılaşmasında alacağımız galibiyet çok büyük bir önem arz ediyor. Rakibimiz son haftalarda puan kayıpları yaşamış olsa da kadro zenginliği olmayan bir ekip görüntüsü verse de biz her zamanki ciddiyetimizle hazırlıklarımıza devam etmeliyiz. Maç pergeli kapanırken puan pergelini açmaya devam etmemiz şampiyonluk yarışında olduğumuz rakiplerin havlu atmasına sebep olacaktır. Puan farkını korumamız Yozgatspor'a yakışanı yapmamız ve lig bitmeden şampiyonluğumuzu ilan etmemiz kırmızı siyahlı camiaya ilk hediyemiz olacaktır" dedi.
Kırmızı siyahlı oyuncular antrenmana düz koşu ile başladı. Daha sonra 5'e 2 ile devam eden antrenmanın son bölümünde ise çift kale yapan kırmızı siyahlı oyuncuların antrenman süresince yüksek moralli oldukları gözlerden kaçmadı.

Yorumlar