Yozgat Serbest Muhasebeci mali Müşavirler odası’na Bulut yeniden aday, Yozgat Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Ahmet Bulut, Bu hafta sonu (15-16 Haziran 2019) yapılacak genel kurulda yeniden göreve talip olduğunu açıkladı.
YSMMMO seçime gidiyor

YSMMMO Olağan Genel Kurul Toplantısının 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde gerçekleşeceğini hatırlatan Ahmet Bulut, tüm meslek mensuplarını kongreye davet etti. 3 yıllık görev süresi boyunca Yönetimde Eşitlik, Denetimde Şeffaflık ve Disiplinde Adalet’ ilkelerinden asla taviz vermediklerini belirten Ahmet Bulut, yeniden göreve talip olduğunu açıkladı.
Bulut, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:‘Görevimiz boyunca her üyemize eşit mesafede davranarak karşılaştığımız konu ve olayları kişiselleştirmeden objektif bir şekilde çözüme kavuşturduk. Meslektaşlarımızın işlerini kolaylaştırmak adına bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasını sağladık. 3 yıl boyunca tüm kurullarımız, komisyonlarımız ile tam bir uyum içinde çalıştık. Yönetim Kurulu olarak üstlendiğimiz görev ve sorumlulukları yerine getirmenin mutluluğu,ile Odamızı ve Meslektaşlarımızı hem ilimizde hem de ülke genelinde en üst düzeyde temsil etmenin huzuru içerisindeyiz. Yaptığımız Yönetim Kurulu toplantısı ile Yozgat Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının 23. seçimli olağan genel kurul toplantısının 15 Haziran 2019 Cumartesi günü saat 14:00 de, seçimlerin ise 16 Haziran 2019 pazar günü oda binasında yapılacağını, oy verme işleminin 16 Haziran 2019 günü saat 09:00 başlayıp 17:00 sona erecektir. Genel kurulumuza ve oy verme işlemine tüm meslektaşlarımın katılmalarını bekleriz.
Bulut, "Ekip arkadaşlarımla beraber Geçmiş dönemde olduğu gibi Meslek Mensupları Arasında Hiç Bir Ayrım Yapmadan Dürüstlük, Açıklık Ve Saydamlık İlkelerinden Taviz Vermeden Yerine Getireceğimiz İnancındayım.Bütün Meslektaşlarımızın Sorunlarını, Gelen Talep Ve Beklentiler Doğrultusunda Çözüm Üretmek İçin Bütün Gayretimizle Çalışacağız.Hep beraber Birlikte Elele Vererek, Mesleğimizi Hak Ettiği Yerlere Taşımak, Gelecek Endişesi Duymadan Daha Güzel Daha Aydınlık Günlere Birlikte Kenetlenmiş Olarak Yürüyeceğiz.Bu amaçla daha iyi hizmet vermek amacı ile Oda Yönetimine yeniden aday olduğumu beyan eder, tüm meslektaşlarımızın mesleğimizin hak ettiği değere ulaşması için desteğini bekler saygılar sunarım. Biz bir muhasebe ailesiyiz bizler RAKİP DEĞİL MESLEKTAŞ, REKABET DEĞİL DAYANIŞMA içerisinde Birlik, Beraberlik ile gerçekleştireceğimiz Olağan Genel Kurulumuzun ülkemize, mesleğimize ve meslek mensuplarımıza hayırlı olmasını dilerim.Bizbirlikde güçlüyüz."

 

Yorumlar