İYİ Parti Yozgat Kongrelerine Merkez İlçe Kongresi ile başlıyor. Merkez İlçe Başkanlığı için Ali Eraslan ve Aniş Kutlu yarışacak.
Eraslan’dan kongreye davet

İYİ Parti Merkez İlçe Başkan adaylarından Ali Eraslan İYİ Partilileri yarın Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Merkezi’nde yapılacak olan kongreye davet etti.

Yozgatlı vatandaşları Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Merkezi Salonu’nda yapılacak olan İYİ Parti Olağan 2’nci kongresine davet eden Ali Eraslan,”İYİ’ler hareketi olarak ülkenin bekası ve düzlüğe çıkması için kurulduğumuz günden bu zamana kadar çalışmalarımız devam ediyor. Genel Başkanımız Meral Akşener’in izinde çalışmalarımızda devam edecek. 2017’de kurulan partimiz kuruluşundan bu zamana kadar olduğu gibi bugünde yarında halkının yanında olup onlar için çalışmaya devam edecek. Bu kutlu davada kurulduğu günden beri bende yerimi alarak çalışmalarda aktif yer aldım. Merkez İlçe Başkanlığı’na aday olarak bir yola çıktım. Yarın yapılacak olan kongremize katılacak olan delegelerimiz ise 2 adaydan birisini tercih ederek bir seçim yapacaklar. Kazanan kim olursa olsun kazananın İYİ Parti ve İyiler Hareketi’ne gönül verenler olmasını temenni ediyorum. Tüm İYİ vatandaşlarımızı yarın yapılacak olan kongremize katılmaya davet ediyorum. Herşey halkımızın, ülkemizin İYİ’liği için” ifadelerini kullandı.

Yorumlar