İYC Şube Başkanı Nurullah Nurdoğan ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaret turu yaptı.
iYC'den ziyaret turu

İlim Yayma Cemiyeti (İYC) Yozgat Şubesi Başkanı Nurullah Nurdoğan, ortak paydalarının Yozgat olduğunu belirterek, siyasiler başta olmak üzere toplumun her kesimiyle yakın diyalog içerisinde olacaklarını söyledi.
İYC Şube Başkanı Nurullah Nurdoğan ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaret turu yaptı. İYC yönetim AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer, İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yaşar Taşdemir’i ziyaret etti.
İŞBİRLİĞİ YAPILACAK
İYC yönetimi ilk olarak AK Parti İl Başkanı Yusuf Başer’i ziyaret etti. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette fikir alış verişi yapıldı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Başkanı Başer, STKların önemine vurgu yaptı. Başer, işbirliği içerisinde çalışmalar yaparak ortak payda Yozgat noktasında buluşacaklarını ifade etti.
NAZLI’YA TEBRİK ZİYARETİ
İYC yönetimi İl Genel Meclisi Başkanlığına tekrar seçilen İskender Nazlı’yı tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyarette, il genelinde yürütülen çalışmalara ilişkin fikir alışverişi yapılırken İGM Başkanı Nazlı Yozgat’ın en ücra köşesine kadar hizmet götürme gayretinde olduklarını kaydetti.
İYC yönetimi program kapsamında AK Parti Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Yaşar Taşdemir’i de ziyaret etti. Ziyarette, gençlerin içerisinde bulunduğu duruma ilişkin görüşmeler yapıldı.
FAALİYETLER ANLATILDI
İYC Yozgat Şubesi Başkanı Nurullah Nurdoğan , İlim Yayma Cemiyeti'nin ülkenin en köklü ve kamu yararına çalışan sivil toplum örgütlerinden biri olduğunu belirterek, 70 yılı aşan bir kurum olarak ülke genelinde ve Yozgat'ta eğitim ve sosyal alanda önemli çalışmalar yaptığını söyledi.
Nurdoğan, ortak paydalarının Yozgat olduğunu belirterek, siyasiler başta olmak üzere toplumun her kesimiyle yakın diyalog içerisinde olacaklarını aktardı. Amaçlarının ülkenin kalkınmasına yararlı ilmi, ahlaki bilgileri yaymak, milli ve manevi kültürel değerleri benimseyen bir toplumun yetişmesine katkı sağlayacak eğitim ve kültür faaliyetlerinde bulunmak olduğunu vurgulayan Nurdoğan, "Öğrenci yurdumuzda yerli ve yabancı 135 öğrenciye hizmet verilmektedir. Eksiklerini tamamlamaya çalıştığımız eğitim ve kültür merkezimizi de yakın zamanda faaliyetlerine başlayacak" dedi. REŞİT ÜNAL

Yorumlar