İYİ Parti Merkez İl Başkanlığı binasında düzenlenen programla yeni dönem için adaylığını açıklayan Merkez İlçe Başkanı Aniş Kutlu basın toplantısı düzenledi.
“İYİ insanların desteği ile bu göreve talibim”

Konuşmasına elim bir kaza sonucu hayatlarını kaybeden İYİ Parti İl Başkanı Merhum Seyfi Bayrak ve İYİ Parti İl Başkanı Yardımcısı Merhum Şükrü Karabacak’ı anarak başlayan Aniş Kutlu 23 Şubat 2020 tarihi Pazar günü saat 14.00’da 2. Olağan Kongresinde gerçekleşecek seçimde bu göreve talibim dedi.
Konuşmasının devamında İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Aniş Kultu, “Yerel Basınımızın güzide temsilcileri ve Partimize gönül vermiş yol arkadaşlarım, hepinizi gönülden sevgi, saygı ve hürmetle selamlıyor, toplantımıza hoş geldiniz diyorum. İYİ insanlar, bu toplantımızın hayırlara vesile olmasını dilerken, benim de içinde bulunduğum araçta elim bir kaza sonucu görev şehidi olan İl Başkanımız Merhum Seyfi Bayrak ve İl Başkan Yardımcımız Merhum Şükrü Karabacak Bey’i saygı, sevgi ve rahmetli anıyor ruhları şad olsun diyorum. Aynı zamanda geçtiğimiz hafta içinde ameliyat olması nedeniyle yanımızda bulunamayan değerli İl Başkanımız Sayın Osman Kozan Bey’e de geçmiş olsun temennilerimi iletiyorum. Basın toplantımıza kısaca kendimi tanıtarak başlamak istiyorum. 1971 yılında Yozgat Vergi Dairesi Müdürlüğünde memure olarak işe başladım ve 26 yıl görev yaptım. Görev yaptığım bu süre içerisinde hiç kimseyi üzmeden kırmadan görevimi layıkıyla yaptığıma inanıyorum. Emekli olduktan sonra Milliyetçi Hareket Partisinde aktif olarak görevler aldım fakat Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin İYİ Partiyi kurmasıyla beraber Merkez İlçe Başkanlığı görevine atandım. Ayrıca yapılan ilk parti kongremizde de Kurucu Merkez İIçe Başkanı olarak sizlerin de teveccühleri ile seçilerek görevime başladım. Sevgili gönüldaşlarım, sizlerle partimizin kuruluşundan bugününe kadar kimsenin cesaret gösteremediği zamanlarda İYİ Parti çatısı altına toplanıp partimizi daha güzel yerlere taşımak için el ele gönül birliği içerisinde çalıştık. Bundan sonra da bu göreve ve sizlere layık olabilmek için siz değerli insanlarla beraber ‘Yüzümüzü Güneşe Dönerek’ iyi ve güzel işler için geçmiş dönemdeki tecrübem, bilgi ve deneyimlerimle partimizi daha iyi yerlere taşımak amacıyla 23 Şubat 2020 tarihine başlayan Pazar günü saat 14.00’da 2. Olağan Kongremizde siz İYİ insanların desteği ile bu göreve talibim. Destek ve takdir sizden, azim bizden.Çıktığımız bu İYİ yolda yüce Allah bizleri sizlere mahcup etmesin der; hepinizi sevgi, saygı ve hürmetle selamlarım. İYİ kalın İYİ’yle kalın” ifadelerini kullandı.

Yorumlar