BİR FORMADA SEN AL

  9 Ağustos 2020 Pazar (9 ay önce)
 6242
Yaşar ÖZER
Yaşar ÖZER

TFF 3. Ligde mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor’a destek için başlatılan forma satışları devam ediyor.
Yeni sezona yeni formalar yaptıran yönetim, bu formaları belirlenen noktalarda satararak takıma destek sağlıyor.
Özelikle gurbette yaşayan Yozgatspor sevenleri memnun eden bu formalar, takımımıza bi nebzede olsa gelir getiriyor. Kulübün gelir kaynakları olmadığından bu tür projelerle maddi gelir elde ediliyor.
Taraftarların da buna sahip çıkıp, destek vermesi sevindirici. Umarım, iyi bir gelir elde edilsin.
Diğer bir yandan, yeni sezon açıklamasıda kulüp başkanı Kazım Arslan’dan geldi. Kulüp başkanı Arslan, yeni sezona Federasyonun takvim açıklamasından sonra profesyonelce bir çalışma başlatıp acele etmeden, teknik ekip ve kadro kurma çalışmalarına başlayacaklarını belirtti.
Arslan, “Şuan sözleşmesi devam eden futbolcularımız var. Yönetim olararak tüm futbolcularla görüşüp yeni sezon kadro çalışmasına başlayacağız. Mevcut teknik heyetle devam ediliyor. Ancak bu yeni sezonda da aynı ekiple devam edeceğiz anlamına gelmez. Altarnatif durumda değişiklikte yapabiliriz. Şartlarımıza bakıp durum değerlendirmesi yapacağız. Bundan sonraki ligdeki hedefimiz şampiyonluk olacak bir kadroyu oluşturmak olacak. Taraftarlarımızda yanımızda olursa, inanırsa bizde elimizden gelenin fazlasını yapacağız” dedi Arslan taraftarlardan daha çok forma almalarını ve destek olmalarını istedi. Bizde buradan seslenerek BİR FORMADA SEN AL DESTEK OL ÇAĞRISINDA BULUNUYORUZ.
Hoşçakalın... Sağlıcakla kalın.

Yorumlar